Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
Arcturus

Kütük savaşı içeri almıyor.

Önerilen Mesajlar

İyi akşamlar herkese, kütük savaşını başlattıktan bir şey dışında her şey normal çalışıyor o da savaşa almıyor beni zonechange komutuyla gidince her şey akışında işliyor close komutuda çalışıyor ama bir türlü normal giriş sağlayamıyorum çözüm önerilerinizi bekliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

İyi akşamlar herkese, kütük savaşını başlattıktan bir şey dışında her şey normal çalışıyor o da savaşa almıyor beni zonechange komutuyla gidince her şey akışında işliyor close komutuda çalışıyor ama bir türlü normal giriş sağlayamıyorum çözüm önerilerinizi bekliyorum.

İçeri almıyordan kastın, lunar gate'den giremiyorsan EVENT tablosunu kontrol et. Alakalı savaş zone'si için teleport eventi tanımlanmamış olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

İçeri almıyordan kastın, lunar gate'den giremiyorsan EVENT tablosunu kontrol et. Alakalı savaş zone'si için teleport eventi tanımlanmamış olabilir.

evet lunardan içeri giremiyorum event tablosuna baktım oreads ekli değildi el ile ekledim ama olmadı yanlış eklemeler yaptım herhalde

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Files kaynaklı bir sıkıntı olabilir. Source elinin altındaysa incelemeni öneririm. Belki open6 yerine başka bir kod atanmış olabilir. Veyahut açılış kodu hiç eklenmemiş olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Files kaynaklı bir sıkıntı olabilir. Source elinin altındaysa incelemeni öneririm. Belki open6 yerine başka bir kod atanmış olabilir. Veyahut açılış kodu hiç eklenmemiş olabilir.

Komutlar çalışıyormuş yanlış okumuşum. O zaman EVENT tablosunu inceleyeceksin. Sıkıntı event ile alakalıdır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...