Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
brock2834

Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var.

Önerilen Mesajlar

JR Giriş npcsini ekleyemiyorum.
Old takı acma npcsi ekleyemiyorum.
Skiller otomatik acılıyor ben onu itemle yapmak istiyorum.
Bifrost taşı kırılmıyor.
Chaos Stone taşı boslarını ayarlayamıyorum.

Bilen birisini yardımcı olabilirmi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bir tanesi hariç diğerlerinde detay vermen gerek diye düşünüyorum. O bir tanesini de ben açıklayayım. Eğer skillerin (70/72/75/80 vs.) görevle açılmasını istiyorsan hem Skill_magic_main_us adlı tbl den hem de db deki magic tablosundan ilgili skill için ilgili görevin eventdatasını girmek gerek. Basitçe anlatmak gerekirse 108670 yani karus asas 70 skili için skill tbl sindeki 30. sütuna (v1975 için geçerli bu 30 diğerlerinde kaçtır bilmiyorum) 335 değerini yazman gerek. Bu 335 değeri de 70 skill görevinde kullanılan seventdata değeridir. Her skill için bunu yapman gerek. Bu 335 i hem tbl ye hem de db deki magic tablosuna girmelisin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Bir tanesi hariç diğerlerinde detay vermen gerek diye düşünüyorum. O bir tanesini de ben açıklayayım. Eğer skillerin (70/72/75/80 vs.) görevle açılmasını istiyorsan hem Skill_magic_main_us adlı tbl den hem de db deki magic tablosundan ilgili skill için ilgili görevin eventdatasını girmek gerek. Basitçe anlatmak gerekirse 108670 yani karus asas 70 skili için skill tbl sindeki 30. sütuna (v1975 için geçerli bu 30 diğerlerinde kaçtır bilmiyorum) 335 değerini yazman gerek. Bu 335 değeri de 70 skill görevinde kullanılan seventdata değeridir. Her skill için bunu yapman gerek. Bu 335 i hem tbl ye hem de db deki magic tablosuna girmelisin.
Beğen

Bu 335 tam olarak nereye giricem magic tablosunda eventdata diye bir sutun yok?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

magic tablosunda değil zaten eventdata magic içerisinde genelde en son sütundur ve adı da genelde Event tir o sütunun, eventdata sütunu yani görevin eventdatasını bulacağın sütun Quest_Helper tablosunda yer alır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...