Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
Netfarmko

Pus Item Ekleme

Önerilen Mesajlar

php pus ıcın yazıyorum dostum localhost/phpmyadmin den db ye gırıp mall_list e gırersen tum ıtemler ve fıyatlarında duzenleme yapabılırsın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Mall_list Yok dostum ya bulamadim.

phpmyadmin e gır kardesım oradan pus ıcın olusturdugun db yı ( + ) işaretınden acınca '' http://prntscr.com/kaw5aa '' bu resımdekı gıbı goreceksın zaten yada uzerıne bırkere tıklayınca gorebılırsın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

phpmyadmine olusturdugun kn_online yada pus isimli veritabının içindeki tablolarda mevcut tabi en başta pus klasörünün icine girip localden 127.0.0.1\phpmyadmin yazıp root localhost tarzında app server kurarken girdigin sifre localhost yaparsan kendi sunucu adı root olarak kalıyor app serveri kur bastan adını elleme sifre kısmına localhost yap sonrasında web sitesinde 127.0.0.1\phpmyadmin yazıp gelen ekrana kullanıcı adı root parolasına localhost yazıp db ekle diyip sol taraftan veritabanı ekleyi secip adını kn_online yada pus yapın sonrasında pus klasörünü secin ordan sql kodları iceren txt dosyası olması gerek pusun içinde o actıgınız veritabanınn icine ice aktar diyip metin belgesindeki verileri cektikten sorna actıgınız veritabanındaki tablolarda mal_listi görceksin biri fiyatları biri isimlerini saklar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...