Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
Forathdor

Yeni KO-Panel Çalışmam

Önerilen Mesajlar

Merhaba KoDev. ailesi
Bildiğiniz üzere ben websitesi geliştiren bir kardeşinizim.Bugüne kadar 0'dan iş yapmamamın sebebi çok vakit alacak olmasıydı görüşümce fakat yakın tarihte gireceğim o işede.Şimdilik yapılanları geliştirmeye devam diyerek yeni yaptığım websitesi hakkında görüşlerinizi almak istiyorum :F

TEST IP : www.granaempire.com
GİRİŞ YAPMAK İÇİN
ID : kodevelopers
PW : kodevelopers

Özellikler

[+]Cache sistemi ile kasma problemi engellendi
[+]Not Found sistemi ile artık dosyalar daha güvenli
[+]Website Copier vb programlar önleniyor %70
[+]User,clan,ban,mute kullanıcıları gösterme
[+]Detaylı user profili
[+]Haber başlığı,görüntülenme sayısı ve okuma
[+]Oyun yöneticileri ve krallar
[+]İlk 10 clan ve kullanıcı sıralaması
[+]İndirilecekler menüsü
[+]Hatalar ve çözümler menüsü
[+]Item adı ile drop arama

Giriş yaptıktan sonraki özellikler

[+]Item kilitleme menüsü (anlık olarak dbye kayıt edip panelde kilitli itemler mor olarak gösterilir)
[+]İsim,ırk,job ve tip değiştirme
[+]Hera Scroll silme
[+]Moradon'a teleport olma
[+]Profil ayarları
[+]Ticket yollama
[+]Ödeme bildirimi açma
[+]KESN ve PUS PIN aktifleştirme (Pinkodunu PUS'a girmedende panel üzerinden aktifleştirme)

Yönetim paneli özellikleri
[+]Site,oyun ayarları
[+]Haber ekle/sil/düzenle
[+]Ticket cevaplama
[+]Kral ekle/sil
[+]Oyun içi pusa item ekle/sil/düzenle
[+]Başlangıç itemi ve banka ayarlama
[+]KESN ve PUS_PIN oluşturma/ekleme/silme
[+]Event ekle/sil/düzenle
[+]GM ekle/sil
[+]Hesap yasakla/kaldır
[+]Oyuncuların adını değiştirme
[+]Oyuncuların ırkını değiştirme
[+]Oyuncuyu istediğiniz zone'a yollama
[+]İndirilecekleri ekle/sil/düzenle
[+]Banka hesabı ekle/sil/düzenle

EKLENECEKLER
[-]Website Copier tarzı programları dosya çalımına karşı kapatmak
[-]JS Fast Refresh Cache ile sayfanın tamamını yüklemek yerine cache sistemi sayesinde anlık olarak %250 daha hızlı sayfa yükleme ve yenileme imkanı
[-]UTF-8 Türkçe karakter desteği
[-]Yeni farklı temalar
[-]Quest takip sistemi (Soacs için QuestManager tablosu ile uyumlu)

ANASAYFA GÖRÜNÜMÜ (tema hoş olduğu için seçilmiştir)
8zPAjr.png
Y6qmoa.png

VE ÖRNEK RESİMLER (DEVAMI GELECEK)
DDBpj1.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

[+]Lisans sistemi, ionCube Encoder ile şifrelenmiş yönlendirmeli lisanslar mevcut.
[+]Lisanslı kullanıcı ömür boyu kullanıma açık,lisanssız kullanıcı ise 24 saat sonra siteye erişim sağlayamaz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Çok güzel görünüyo hayırlısı :)

Özellikleri güzel ama Tema biraz güzel görünüyo biraz daha grafik şık olsun.

Grafik Tasarım ile aram pek iyi değil, o yüzden şimdilik böyle zaten tema WurucU'nun teması değiştiricem yakın tarihte temayıda, teşekkür ederim yorumun için :)
-- mesaja ek olarak --
Alıntı
Hayırlısı olsun. Bol çalışmalar, başarılar.

Teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Eline sağlık template olarak cok hosuma gitti , senin tarafından editlenmiş bir kaç panel kullanmıştım , myko db üzerinde master check etmeden job change atıyordu bunda da aynısı geçerli mi düzeltme sağladın mı acaba

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Eline sağlık template olarak cok hosuma gitti , senin tarafından editlenmiş bir kaç panel kullanmıştım , myko db üzerinde master check etmeden job change atıyordu bunda da aynısı geçerli mi düzeltme sağladın mı acaba

Yorumun için teşekkür ederim genellikle panelleri homeko databaselere entegreli yaptığımdan bazı proc ları unutuyorum myko pk tarzı dblere düzeltmeyi, şuan bunda yok ama ekliyeceğim, myko homekp dbler içinde QuestManager kontrolde ekleyeceğim yönetim panelinden quest eklenecek veya oyuncu kullanıcı panelinden görev % lerini öğrenebilecek.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Zente panel ile aynı özellikler ben bi değişiklik göremedim?

Teşekkür ederim yorumun için, tüm paneller aynı neredeyse piyasadaki fakat burdaki projeyi sizlere göstermemdeki amaç daha fazla fikir alabilmek. Çünkü artık panel için yapabilecek fazla bir özellik kalmadı. Şöyle diyim dünyadaki bütün arabaların protipi aynı ve hepsi gaza bastığında gidiyor fakat birbirinden pahalı olmasının sebebi özellikleri evet pek bi fark olmayabilir zente panel ile fakat amaç piyasadaki çokluluk hissiyatını arttırmak.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Teşekkür ederim yorumun için, tüm paneller aynı neredeyse piyasadaki fakat burdaki projeyi sizlere göstermemdeki amaç daha fazla fikir alabilmek. Çünkü artık panel için yapabilecek fazla bir özellik kalmadı. Şöyle diyim dünyadaki bütün arabaların protipi aynı ve hepsi gaza bastığında gidiyor fakat birbirinden pahalı olmasının sebebi özellikleri evet pek bi fark olmayabilir zente panel ile fakat amaç piyasadaki çokluluk hissiyatını arttırmak.

MRX'in panelinin üzerine tema yapılmış,yapılan iş bu sıfırdan bir temel atmak gerekli demişsiniz.
İyi çalışmalar,başarılar dilerim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
ben de görüntüü olarak farklılık göremedim daha çok çalışması lazım yeni paneller var mesela artık php sıradan görüntü yerine daha şık görüünümlü siteler yapıldı

Grafik bölümünden pek anlamadığım için ve WoW MT2 tarzı sitelerin template'ini çekip üzerinde PHP yazmaktansa, yapılan şeyleri geliştirmeyi doğru buldum kendimce yorumlarınız için teşekkür ederim yakın zamanda 0'dan başlayacağım tüm versiyonlar için geçerli heroes-wow'un grafik tasarımcısı ile ortak çalışacağım bir site düşünmekteyim.
-- mesaja ek olarak --
Alıntı
MRX'in panelinin üzerine tema yapılmış,yapılan iş bu sıfırdan bir temel atmak gerekli demişsiniz.

Teşekkür ederim yorumun için, 1299 için pek bir şey gelmiyor artık aklıma çünkü 1299'un yapılabilecek herşey neredeyse yapıldı üst versiyonlardan örnek alınmadan ve bir site için gerekli olan herşeyde zaten MRX'in panelinde mevcut burdaki olay kendimce çalmak değil sadece örnek alarak o arkadaşımınız yaptıklarına bir nebze olsada kendimce geliştirmek.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Drop listesine gorsel icon ozelik ve drop oran ekleyebilirsin daha hoş olur + telefon no ile dogrulama kodu gibi seyler ekleyebilirsin

Teşekkür ederim yakın zamanda eklenecektir bu dediklerin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Eskiden yazdığım SevenPanel alt yapısını kullanmakta sanırım, şu anda sattığım Zentiva Panel'in alt yapısına benzemiyor. Ama yüklenmeye gerek yok bu işler böyle başlar bende zamanında CücePanel alt yapısı ile başlamıştım. Başarılar dilerim arkadaşım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Eskiden yazdığım SevenPanel alt yapısını kullanmakta sanırım, şu anda sattığım Zentiva Panel'in alt yapısına benzemiyor. Ama yüklenmeye gerek yok bu işler böyle başlar bende zamanında CücePanel alt yapısı ile başlamıştım. Başarılar dilerim arkadaşım.

Aynen ustam sevenin altyapısı var fakat kendimce değiştirdim ve geliştirdim.Yorumun ve desteğin için teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...