Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
Forathdor

1299 Database Yılbaşı Ağacı Drop Hakkında Yardım!

Önerilen Mesajlar

Merhaba kodev. ailesi şimdi bi sorunum var oyuna Chrismast Tree ve Rabbit tarzı yeni bir mob ekledim ve prison haritasına koydum.İçerisinden kutusundan prison key çıkıyor fakat yaratık öldüğü anda rabbitdeki gibide bir kiss itemi veriyor ben kiss itemini değiştirmek istiyorum nasıl yapabilirim?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kiss itemini Db de Client taraflı istediğin gibi düzenleyebilirsin hocam. İster bir silaha, iter bir scroll ya da görev eşyasına çevirmek senin elinde, Hangi iteme dönüştürmek istiyorsan rahatça bunu yapabilirsin. Onun dışında direkt olarak çıkan eşyanın numarasını değiştirmek istiyorsan yüksek ihtimalle bu Files taraflı bir işlemdir ve elinde kaynak kodlar olmadan bunu yapamazsın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Kiss itemini Db de Client taraflı istediğin gibi düzenleyebilirsin hocam. İster bir silaha, iter bir scroll ya da görev eşyasına çevirmek senin elinde, Hangi iteme dönüştürmek istiyorsan rahatça bunu yapabilirsin. Onun dışında direkt olarak çıkan eşyanın numarasını değiştirmek istiyorsan yüksek ihtimalle bu Files taraflı bir işlemdir ve elinde kaynak kodlar olmadan bunu yapamazsın.

Arkadaşın dediği öldürdüğünde kutudan çıkmıyor kiss itemi , direk üstüne geliypr öpücük onu gelsin istemiyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Arkadaşın dediği öldürdüğünde kutudan çıkmıyor kiss itemi , direk üstüne geliypr öpücük onu gelsin istemiyor

Gelsin itemiyorum dememiş, Değiştirmek istiyorum demiş hocam. O yüzden dedim ben de kutudan çıkmadığını biliyorum. Sadece item otomatik te gelse db ve tbl den istediği item e dönüştürebilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Peki hocam değiştirmek yerine tbl taraflı, direk olarak otomatik gelen itemi nasıl iptal edebilirim?

Db den itemi sil gelmez hocam. O itemin numarasını bul db de arattır Item tablosunda bul ve sil daha gelmez 🙂

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Db den itemi sil gelmez hocam. O itemin numarasını bul db de arattır Item tablosunda bul ve sil daha gelmez 🙂

Direk sil diyosun, aklıma gelmişti ama sen daha iyi bildiğin için bi sorayım demiştim ustam teşekkür ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Direk sil diyosun, aklıma gelmişti ama sen daha iyi bildiğin için bi sorayım demiştim ustam teşekkür ederim

Ricaederim hocam. Ancak elinde source var ise daha sağlıklı bir işlem yapabilirsin. Oradan kaldırmak daha iyi olacaktır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...