Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
ArdaDMR

Dread shield upgrade edilememesi hk.

Önerilen Mesajlar

Merhabalar,

Çalıştığım database üzerinde Dread Shield itemi upgrade edilememekte. Item_Upgrade tablosunda değerleri ekli fakat +0ve diğer +'larda upgrade yapmaya çalışırken cannot perform upgrade hatası almaktayım. Item_Org_Us.tbl dosyasındaki değerleriyle eşleştirdim herhangi bir problem göremedim. Tablo görüntülerini aşağıda paylaşıyorum. Yardımcı olan herkese teşekkürler.

4z044A.pngQ2Qqmy.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Hangi sürüm?
Elinde kaynak kodları var mı?
Varsa skype üzerinden yaz yada özel mesaj üzerinden yaz bilgisayarına bağlanıp bakalım.

Merhaba,
Skype adresinizi verirseniz iletişime geçelim. Teşekkür ederim
.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hocam item tablosunda ve upgrade tablosunda kesinlikle doğru eklendiğinden eminseniz tek sıkıntı (birkaç defa başıma geldi) ITEM tablosu ve Item_org_us tbl uyuşmazlığıdır. Kısacası Db de yer alan item tablosundaki Extension değerin hatalıdır. Bunun için de item_org_us tblsindeki 2. sütundaki dğeri DB deki Extension adlı sütuna işlemen gerek. Bunu Dread Shield in tüm + ları için yap sorun kalmayacaktır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

hocam item tablosunda ve upgrade tablosunda kesinlikle doğru eklendiğinden eminseniz tek sıkıntı (birkaç defa başıma geldi) ITEM tablosu ve Item_org_us tbl uyuşmazlığıdır. Kısacası Db de yer alan item tablosundaki Extension değerin hatalıdır. Bunun için de item_org_us tblsindeki 2. sütundaki dğeri DB deki Extension adlı sütuna işlemen gerek. Bunu Dread Shield in tüm + ları için yap sorun kalmayacaktır.

Üstad çok teşekkür ederim sayende çözüldü. ADAMSIN ! "item_org_us" tablosunda 2 adet ds ekliymiş. Birinin extensionu 12 birinin ki 36. Extensionları 36ya çekince problem kalmadı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...