Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
KODevelopers

Tüm Versionlarda PP_CARD_SERIAL_CODE Creator

Önerilen Mesajlar

Merhaba ;

İhtiyaçtan ötürü yazdığım uygulamayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Geliştirmeye açık olup tüm versionlarda kullanabilirsiniz.

Program hakkında bilgiler ;

Y6bA3z.jpg

- İstenilen miktarda girilen cash ile otomatik olarak cash kodu oluşturur ve bu kodu database'ye kayıt eder.

- Kaydedilen bu cash code şifresi salt ve hashing methodlarıyla şifrelenerek saklanır ve 3. kişiler tarafından erişilemez.

- Programı sunucunuzda sorunsuz şekilde çalıştırabilirsiniz. Eğer uzakmasaüstü erişimi ile çalıştırmak isterseniz açık kaynak kodundan connection bağlantılarını değiştirmeniz gereklidir.

NOT : Programın hata vermesi durumunda net framework versionunu kontrol ediniz ek olarak sql kodlarını hatasız şekilde girdiğinizden emin olunuz.

Gizli İçerik

Gizli içeriği görmek için bu konuya bir mesaj yazın.

Teşekkür etmeyi unutmayın..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Suan indirip test etmedim ama algoritmanin cozulmesi ile suistilmal edilme durumu nedir. ?
C# ile yapildiysa c++ ye gore kaynak koduna daha kolay ulasiliyor olacak.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Suan indirip test etmedim ama algoritmanin cozulmesi ile suistilmal edilme durumu nedir. ?
C# ile yapildiysa c++ ye gore kaynak koduna daha kolay ulasiliyor olacak.

Kullanıcıya verilmeyecek bir exenin kaynak koduna ulaşılması ne alaka onu anlayamadım. Ayrıca sadece digit kombinasyonundan oluşan bir koda ne gibi algoritma uygulaybilirsin ? Gerekli güvenlik işlemlerini senin files tarafında ekli olması gerekli gelen paketli okudugunda atıyorum 3 kere hatalı girildiğinde bloke koyman yada belli bir süre kullanıcının kullanımını engellemen gerekli.
Kısaca sadece tek bir kullanıcının kullanacagı bir exeyi c++ yada c# ile yazmanın hiç bir farkı yok. Koda dışardan erişim konusuna gelirsek bu tamamen senin güvenlik açıklarınla alakalı bir durum benim sağladığım tek durum bu konuda hash ve salt ile şifreleyerek kaydetmek.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 06.07.2018 at 20:13, KODevelopers yazdı:

Merhaba ;

İhtiyaçtan ötürü yazdığım uygulamayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Geliştirmeye açık olup tüm versionlarda kullanabilirsiniz.

Program hakkında bilgiler ;

Y6bA3z.jpg

- İstenilen miktarda girilen cash ile otomatik olarak cash kodu oluşturur ve bu kodu database'ye kayıt eder.

- Kaydedilen bu cash code şifresi salt ve hashing methodlarıyla şifrelenerek saklanır ve 3. kişiler tarafından erişilemez.

- Programı sunucunuzda sorunsuz şekilde çalıştırabilirsiniz. Eğer uzakmasaüstü erişimi ile çalıştırmak isterseniz açık kaynak kodundan connection bağlantılarını değiştirmeniz gereklidir.

NOT : Programın hata vermesi durumunda net framework versionunu kontrol ediniz ek olarak sql kodlarını hatasız şekilde girdiğinizden emin olunuz.

Gizli İçerik

• Gizli içeriği görmek için bu konuya bir mesaj yazın.

Teşekkür etmeyi unutmayın..

Teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...