Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
jagu

Drop Ayarları Hakkında Yardım Lazım.!!

Önerilen Mesajlar

Merhaba bazı drop sıkıntılarım var nasıl çözebilirim yardımcı olurmusunuz. iyi forumlar

1. Gemlerden düşen item dropları
2. Yaratıklara grup item eklemek (Yani Rampage Orc a | Old takıları eklmek)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Merhaba bazı drop sıkıntılarım var nasıl çözebilirim yardımcı olurmusunuz. iyi forumlar

1. Gemlerden düşen item dropları
2. Yaratıklara grup item eklemek (Yani Rampage Orc a | Old takıları eklmek)

dostum selam

1- gemlerden dusen ıtem droplarını db de bulunan ' ITEM_EXCHANGE ' den duzenleyebılırsın.

2- Grup ıtem eklemek ıcın avcı editör'u kullanabılırsın grup ıtem ekleme ozellıgı var ve dropları da gorebılırsın monster drop 'dan.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

dostum selam

1- gemlerden dusen ıtem droplarını db de bulunan ' ITEM_EXCHANGE ' den duzenleyebılırsın.

2- Grup ıtem eklemek ıcın avcı editör'u kullanabılırsın grup ıtem ekleme ozellıgı var ve dropları da gorebılırsın monster drop 'dan.

Cevabınız için teşekkürler.

"ITEM_EXCHANGE " resimde görüldüğü gibi bir tablo ben mesala kırmızı kutu dropunu ayarlamak istiyorum bunu nasıl yapmam gerekli bulamadım

yq5zYn.png

Avcı editör de grup item eklemek özeliği var sadece ben "Rampage Orc" yaratığa "old" takılar eklemek istiyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Cevabınız için teşekkürler.

"ITEM_EXCHANGE " resimde görüldüğü gibi bir tablo ben mesala kırmızı kutu dropunu ayarlamak istiyorum bunu nasıl yapmam gerekli bulamadım

yq5zYn.png

Avcı editör de grup item eklemek özeliği var sadece ben "Rampage Orc" yaratığa "old" takılar eklemek istiyorum

Merhaba,
Gem, blue cheast, green cheast, gibi kutuların droplarını ayarlamak için ITEM_EXCHANGE tablosundaki şu kısımları editlemen gerekiyor.

Örnek olarak şöyle söyleyeyim, kırmızı alanlara düşmesini istediğin 5 farklı item num u yazıyorsun, siyah olan bölümlerede düşme olasılığını yazıyorsun ve 5 sütunun toplamının "10000" olması gerekiyor.
Dahada açacak olursak "nExchangeItemCount1" sütununda "3500" yazıyor bu %35 demektir, bunu %22 yapmak istersen "2200" yapman gerekiyor.

9NLpnZ.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...