Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
cacaa

Sheriff Sistemi Hakkında

Önerilen Mesajlar

1453 Sourcelerimi geliştirmek istiyorum. Öncelikle Sheriff sistemi eklemek istiyorum. Sheriff yetkisi tanımlanan (Authority olayı ile yapılabilir.) oyuncunun oyuncuyu belirli bir süre muteleme ve hapse atma yetkisi olacak. Bu olayı gerçekleştirmek için nasıl bir yol izlemeliyim. Sheriff rütbesini GM tarzında mı eklemeliyim Source içerisine yoksa ayrıca bir sistem mi geliştirmeliyim?

Sizce nasıl bir şey yapabilirim?

Ek olarak hapis sistemi hangi Map dosyasını kullanıyordu?

Aydınlatabilecek varsa sevinirim. Bu şekilde benim gibi önceki versionları geliştiren arkadaşlar varsa onlara da faydalı olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 . sorununu cevabı kısa olarak

yeni bir rütbe eklemene filan gerek yok userdataya bir adet stün ekle Authority gibi Örnek SheriffAuthority load user datadan oku ve Örnek = isSheriff = true olarak tanımla ardından gm için zaten kodlar (ban,mute,hapis) kodları var onlara gerekli düzenlemeleri yaparsın

2. cevap

smd olarak sorduysan ft mapini kullanabilirsin bir sıkıntı cıkarcagını sanmıyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
1 . sorununu cevabı kısa olarak

yeni bir rütbe eklemene filan gerek yok userdataya bir adet stün ekle Authority gibi Örnek SheriffAuthority load user datadan oku ve Örnek = isSheriff = true olarak tanımla ardından gm için zaten kodlar (ban,mute,hapis) kodları var onlara gerekli düzenlemeleri yaparsın

2. cevap

smd olarak sorduysan ft mapini kullanabilirsin bir sıkıntı cıkarcagını sanmıyorum

Teşekkür ederim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...