Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
0Ha

Soacs için Tbl editör var mı?

Önerilen Mesajlar

Skill kodlarını öğrenmem gerekiyor. Bunun için tbl editör programına ihtiyacım var. @ PENTAGRAM 'ın yapmış olduğu program bende şöyle bir hata veriyor: https://i.hizliresim.com/qvRglV.png . Bu hatanın çözümünü veya başka bir tbl editör programı bilen varsa yorum atsın lütfen

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

soacs için herkes farklı şifreleme kullanabilir ondan dolayı atılan soacs tbl editörler senin açmak istediğin tblyi açmaya bilir. bunun için tblnin şifresini birine kırdırman gerekebilir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
soacs için herkes farklı şifreleme kullanabilir ondan dolayı atılan soacs tbl editörler senin açmak istediğin tblyi açmaya bilir. bunun için tblnin şifresini birine kırdırman gerekebilir

Programdaki hata id şifre yazıp Giriş Yap butonuna tıkladıktan sonra geliyor. Daha .tbl açma kısmına gelemedim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin

Programdaki hata id şifre yazıp Giriş Yap butonuna tıkladıktan sonra geliyor. Daha .tbl açma kısmına gelemedim :D

PENTAGRAM ile SOACS açamazsın zaten şifrelemesini bilmen gerekiyor.
ID PW bölümündeki hatadan bahsetmiyorum bak editörü açsan bile SOACS ile olan bir TBL dosyasını açman için şifreleme keyini bilmen gerekiyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...