Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
MyStikal

Npc Ekleme Sorunu!!!

Önerilen Mesajlar

Merhaba, veri tabanına iki adet npc ekledim isimlerini "zirhci" ve "silahci" olarak verdim. Bunu npcleri eklerken maradonda ki silah npc sini kopyalamıştım.

Npc yi maradona koyduğumda görüntüsü eklediğim npc şeklinde geldi burada sorun yok fakat ismi Guard Tower olarak çıkmakta.

Diğer bir sorun ise örnek olarak Warior Krowaz Helmet (+1) i bu npc ye eklemek istediğimde itemi göremiyorum. npc nin iSellingGroup değerini 255001 yaptım. itemin grubunu da 255 yaptım item_Org-us.tbl den bu itemi bulup npcgroup değerini 255 yaptım. Fakat gene görünmüyor. Eksik ya da hatalı olarak neyi yapmış olabilirim ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hocam itemin npc de görünmesi için öncelikle hem itemin selling gurubunu DB den hem de itemselling TBL sinden o itemi sell gurup numarası ile birlikte eklemen gerek alttaki konuda forum yöneticileri çok güzel açıklamış. İncelerseniz faydalı olur.

19xx NPC item ekleme

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
hocam itemin npc de görünmesi için öncelikle hem itemin selling gurubunu DB den hem de itemselling TBL sinden o itemi sell gurup numarası ile birlikte eklemen gerek alttaki konuda forum yöneticileri çok güzel açıklamış. İncelerseniz faydalı olur.

19xx NPC item ekleme

Teşekkürler hocam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sorun benim eklediğim 255 selling grup zaten oyunda mevcutmuş. Bu yüzden eklediğim npc de bu itemi göremiyormuşum. sundries Zarta nın selling grubuda 255 olduğu için item oraya kaymış.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Merhaba, veri tabanına iki adet npc ekledim isimlerini "zirhci" ve "silahci" olarak verdim. Bunu npcleri eklerken maradonda ki silah npc sini kopyalamıştım.

Npc yi maradona koyduğumda görüntüsü eklediğim npc şeklinde geldi burada sorun yok fakat ismi Guard Tower olarak çıkmakta.

Diğer bir sorun ise örnek olarak Warior Krowaz Helmet (+1) i bu npc ye eklemek istediğimde itemi göremiyorum. npc nin iSellingGroup değerini 255001 yaptım. itemin grubunu da 255 yaptım item_Org-us.tbl den bu itemi bulup npcgroup değerini 255 yaptım. Fakat gene görünmüyor. Eksik ya da hatalı olarak neyi yapmış olabilirim ?

Guard Tower Yazmasının nedeni Npc_us ve Npc_tk tblleridir. orjinal ssid leri değiştiriyorsun hocam tavsiyem sıralı gitmendir. yeni bir npc oluşturman gerekiyor ilerde çok sıkıntı çekersin. npcnin ssid ıd bak sonra tblde bak
orjinal guard towerları bozuyorsun dikkat et.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...