Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
brock2834

Lua isimleri yazıyor.

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar cok araştırdım fakat bulamadım.Bu forumda bir konuda daha deyinilmiş fakat bende src dosyaları mevcut değil nasıl yapıcağımıda hic bilmiyorum.Yardımcı olabilicek biri varmı? Birde başlangıcta oto master ve oto skill acmayı nasıl iptal edebilirm? Cok teşekkürler şimdikten

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Arkadaşlar altta chat kısmının olduğu yere npcid falan felan bütün bilgileri geliyor onu nasıl iptal edebilirim.

Kardeşim:

1- lua ları ıptal etmek ıcın konu : https://www.kodevelopers.com/genel-yardim/4678-npc-id-gorunmesi.html

2- Oto master ıcın create new char prosedurune gırıp :
EXEC MASTER_AC @StrCharID
burayı kaldırırmısın

3- Skıller ıcın tbl edıtor ıle skıll_magıc_maın_us_tbl yı acıp ıstedıgın skılın 32.stunundakı yer ıle mesela 0 yaparak dırek skıllerı acık yapabılırsın. Yada usko nun orjınal dosyasını acıp baktıgında 32.stundakı degerlerı goreceksın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Kardeşim:

1- lua ları ıptal etmek ıcın konu : https://www.kodevelopers.com/genel-yardim/4678-npc-id-gorunmesi.html

2- Oto master ıcın create new char prosedurune gırıp :

EXEC MASTER_AC @StrCharID

burayı kaldırırmısın

3- Skıller ıcın tbl edıtor ıle skıll_magıc_maın_us_tbl yı acıp ıstedıgın skılın 32.stunundakı yer ıle mesela 0 yaparak dırek skıllerı acık yapabılırsın. Yada usko nun orjınal dosyasını acıp baktıgında 32.stundakı degerlerı goreceksın.

Arkadaşım ilk önce yardım etmeye calıştığın icin cok teşekkür ederim.Fakat bu bana göndermiş olduğun linkteki gerekli prosödürleri tam olarak nereden kaldırmam gerekli cünkü böyle bir şey bulamıyorum.
-- mesaja ek olarak --
Birde benim db de create_new_char tablosu yok.
-- mesaja ek olarak --
Tam olarka kendimi yanlış ifade etmişim.Bu hani 10 lvl olunca skill actırıyoruz ya o başlangıcta acık oluyor onu nasıl ilk haline döndürebilirm..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Arkadaşım ilk önce yardım etmeye calıştığın icin cok teşekkür ederim.Fakat bu bana göndermiş olduğun linkteki gerekli prosödürleri tam olarak nereden kaldırmam gerekli cünkü böyle bir şey bulamıyorum.
-- mesaja ek olarak --
Birde benim db de create_new_char tablosu yok.
-- mesaja ek olarak --
Tam olarka kendimi yanlış ifade etmişim.Bu hani 10 lvl olunca skill actırıyoruz ya o başlangıcta acık oluyor onu nasıl ilk haline döndürebilirm..

1- sana attıgım lınkte arkadas '' EventMessage = string_format("NpcID = %d - EventID = %d - Lua = %s", pNpc->m_sSid, nEventID, filename); '' olan yerı sourcede aratıp kapatabılırsın

2- create new char tablolarda degıl prosedurden bakabılırsın

http://prntscr.com/jt99vn

3- dedıgını anlamadım tam 🙂

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

3- dedıgını anlamadım tam

Şimdi şöyle söylim ilk başlangıc skilleri otomatik acılmış oluyor yani 10 lvl gelince gidip skilleri actırmana gerek kalmıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...