Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
borx

Local sw ... id pw den sonra tepki yok

Önerilen Mesajlar

Merhabalar tekrardan ... kurmuş olduğum local serverda id pw girdikten sonra hiçbir tepkime yok.. yapraklar akıyor paso fakat server list gelmiyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Muhtemelen crypto private key farklı olabilir Ko exeye göre ayarlaman gerek yada exedekini files içerisindeki ile değiştirmen gerek

dbnin clientiyle giriyorum 10061 veriyor .. başka bir clientle giriyorum id pw den sonra bişey yok öyle bekliyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

10061 için çeşitli çözümler mevcut sitede hataya neden olan sorunun kaynağı tabiki kullandığınız fileslarda ayrıca bknz;

Alıntı

@Pentegram : 10061 - connection refused manasına gelir. Bunun anlamı, ip adresinde belirtilen bilgisayar mevcut, fakat bağlantıyı reddediyor. Buna açık olan bir firewall sebep olabilir. Veya, loginserver-gameserver 15100-15001 portları yerine farklı portları dinliyor olabilir, veya exe dosyan farklı portlara bağlanmak için değiştirilmiş olabilir.

Öncelikle, serverinde firewall üzerinden 15100-15200 arasındaki portlara ve 15001 portuna izin sağla. Sonra, server listteki IP adresinin doğruluğundan emin ol. Eğer bunların hepsi doğru, ve hala bağlantı sağlanamıyor ise, TCPView ile exenin bağlanmaya çalıştığı port numarasını öğren. Yukarıda saydığım port numaralarından farklı ise, exe dosyasının port değerleri değiştirilmiş demektir. Bu durumda yapabileceğin iki şey var, ya server dosyalarının portlarını exe dosyasına uygun hale getirirsin, ya da tam tersi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

orjinal fileslerle öncelikle dene local de port açmana gerek yok
https://www.kodevelopers.com/1298-paylasim/67-orijinal-1298-server-files-map.html
https://www.kodevelopers.com/unpack-exe-paylasimlari/11-1298-knightonlineexe-unpack-amp-bypass.html
loginde hala hata varsa login server loglarına bak.
log yoksa ve sanal sunucu ile işlemlerini yapıyorsan ip yanlıştır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1453 dosyalarını bu siteden indirdim. unpack exe ile giriş yapmaya çalışıyorum lakin dediğim gibi id pw den sonra server list gelmiyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...