Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
espandot

Iceworld map patch

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar elimde bi iceworld var ancak duvarları falan gri gozukuyor, DXT den birsürü şey yaptım ancak bir türlü duvarları orjınalındekı renge getıremedım, rica etsem elinde düzgün iceworld Patchı olan varsa paylasabılırmı?
Sımdıden cok tesekkur edıyorum ıyı forumlar :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hocam 1299 yani soacs için istiyorsanız. Oyuna girin ve o map in olduğu zoneye geçin. Bu işlemi yaptığınızda Soacslog txt dosyasında o zonede eksik olan obje, Fx, dtex dosyalarının hepsi burada listelenecektir. Diğer clientlerden bu dosyaları temin ederek sorunsuz bir görünüme ulaşabilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

hocam 1299 yani soacs için istiyorsanız. Oyuna girin ve o map in olduğu zoneye geçin. Bu işlemi yaptığınızda Soacslog txt dosyasında o zonede eksik olan obje, Fx, dtex dosyalarının hepsi burada listelenecektir. Diğer clientlerden bu dosyaları temin ederek sorunsuz bir görünüme ulaşabilirsiniz.

aakinci yorumun ıcın cok tesekkur ederım ancak sorun oyle bır sorun degıl yanı tum dosyalar tamam zaten sadece renkler cok kötü mesela mayaaa.... diye bı DXT den alıyor duvar renklerını o DXT cıkartınca duvarlar tamamen grılesıyor, o DXT'yi bembeyaz yapınca duvarlar gene gri kalıyor ama siyah denedım mesela sıyah calısıyor aynı DXTte duvarlar tamamen sıyaha donuyor. Anlayamadım bır turlu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

aakinci yorumun ıcın cok tesekkur ederım ancak sorun oyle bır sorun degıl yanı tum dosyalar tamam zaten sadece renkler cok kötü mesela mayaaa.... diye bı DXT den alıyor duvar renklerını o DXT cıkartınca duvarlar tamamen grılesıyor, o DXT'yi bembeyaz yapınca duvarlar gene gri kalıyor ama siyah denedım mesela sıyah calısıyor aynı DXTte duvarlar tamamen sıyaha donuyor. Anlayamadım bır turlu

hocam kendi data dosyalarınızı ve exe ile pak dosyalarını aratak bu clientte dener misiniz.
Maxi-KO MYKO

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Tamam eve donunce deneyip haber verecegim sana cook cook tesekkur ederim aakinci ❤️

sorun cozulmustur aakinci yani tam orjinal olmasada gıpgri degil en azından duvarlar artık bıraz daha acıldı rengı 🙂 tesekkurler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

sorun cozulmustur aakinci yani tam orjinal olmasada gıpgri degil en azından duvarlar artık bıraz daha acıldı rengı 🙂 tesekkurler

Çok beyaza gerek yok zaten göz yorar 🙂 (hayırlı olsun)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...