Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
ZodiaC

Peri Sistemi Kutu toplama mesafesi ve item adet ekelem hk

Önerilen Mesajlar

1 - Arkadaşlar Petteki kutu toplama mesafesini periye göre düzenleyebilrmyiz
perininde uzaktaki kutuyu toplama imkanı varmı ?

2- mesela herhangi bir iteme adet ekleme yapılabilirmi

Örnek; DB de 1 adet ibex potunu 1000 olarak değiştirebilirmyz

Şimdiden teşekkür ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1. sorun için bende bir işlem yapacağım hala araştırmasını yapmadım yapınca yazarım.
2. için ise tbl ve db deki ITEM tablosundan countable stununu 1 yaparsan item saymalı hale gelecektir ibex potlardaki olay ise itemin kind stununu 255 yapıp durability stununa kaç yazarsan item o sayı kadarlık paket haline dönüşür kolay gelsin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
itemin sınırsız oldugunu söylemelyim olmadı burakgozet kardeşim

Demek istediğini tam olarak anlayamadım ama item sınırsız ise yani kullandığında eksilmiyorsa useitem stununa item numarasını eklemen gerekli

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Diğer sorun çözülmüş sanırsam

peri olayına geldiğimizde ben geçen bi bakmıştım filesta her hangii kısmını göremedim

Tahminim exe paket takıyor geliyor bana

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Diğer sorun çözülmüş sanırsam

peri olayına geldiğimizde ben geçen bi bakmıştım filesta her hangii kısmını göremedim

Tahminim exe paket takıyor geliyor bana

Bahsedilen konu ile ilgili bir çözüm yolu üretebilmiş olan varsa çok makbule geçecek :) , bu arada yukarıda potlar sınırsız oldu diyen arkadaş sen db de 1000 tane yapıp RBL de editlemediğin için oyunda 1 tane gösrünüyor ve sen bastıkça aslında o db deki item 999,998,997 diye azalıyor. Sadece sorun senin DB deki item tablosunda yaptığın değişiklikleri Item_org_us tbl sine de yapmamış olman.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...