Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
espandot

Breth Piana Problemi

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar Breth Piana database olan bir dbden zonesleri export ettim ancak haritanın bi yerine gidince DC veriyor ve o chara girmeye calıstıgında sureklı dc olarak doguyor brete ılk gecıste sorun yok ancak daha sonra o noktaya gıdınce DC yıyorum. Cozum onerısı olan varmı arkadaslar?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

haritanın max x ve max z kordinatlarından kaynaklandığını düşünüyorum zoneinfo tablosundan bu değerleri arttırmayı deneyebilirsin.Eğer çözüm olmaz ise smd nide değiştirerek tekrar deneyebilirsin smd içerisinde max x max z değerleri var

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Sorun soacs ile alakalı. Osmanx breth ve piana kullananlara ayrı ebenezer veriyormuş zannedersem. El morad luferson kordinatında dağa taşa denk geldiği için breth piana kordinatları wallhack gibi dc atıyor otomatik. Ayrı sorun mesela bifrost haritasında yoldan gitmez dağdan geçersen gene dc atıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
haritanın max x ve max z kordinatlarından kaynaklandığını düşünüyorum zoneinfo tablosundan bu değerleri arttırmayı deneyebilirsin.Eğer çözüm olmaz ise smd nide değiştirerek tekrar deneyebilirsin smd içerisinde max x max z değerleri var

dediğinizi denedim çözüm alamadım muhtemelen Orçunun söylediği gibi durum galiba yinede teşekkür ederim çok sağolun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...