Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
Nero

Nero All In One Editor v1.08 (Karakter,Başlangıç,Harita,Drop,Clan) [ YENİ SQL ]

Önerilen Mesajlar

Herkese iyi forumlar. Benim nero ile ilgili bir problemim var yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Neroda yaşadığım sorun karaktere item ekleyip kayıt ediyorum editörde kayıtlı görünüyor fakat oyuna girince karakterin üzerinde item gözükmüyor. Editörü tekrar açtığımda String adında sanırım buglu itemler atıyor kendi kendine . Resimdeki soru işaretli olan kutucuklar beliriyor. Bana yardımcı olabilirseniz sevirim iyi forumlar.
mJ1p11.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin
Alıntı
Herkese iyi forumlar. Benim nero ile ilgili bir problemim var yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Neroda yaşadığım sorun karaktere item ekleyip kayıt ediyorum editörde kayıtlı görünüyor fakat oyuna girince karakterin üzerinde item gözükmüyor. Editörü tekrar açtığımda String adında sanırım buglu itemler atıyor kendi kendine . Resimdeki soru işaretli olan kutucuklar beliriyor. Bana yardımcı olabilirseniz sevirim iyi forumlar.

Alıntı

Banka, Başlangıç, Inventory itemlerini düzeltebilmeniz için veritabanında sütunlar varchar veya binary olarak seçilmiş olmak zorundadır. Her ikisinde de kayıt yapmaktadır.

strItem sütununu düzeltmeniz gerekiyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...