Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
Nero

Nero All In One Editor v1.08 (Karakter,Başlangıç,Harita,Drop,Clan) [ YENİ SQL ]

Önerilen Mesajlar

Admin

Banka kısmını unutmuşum ona da ufak bir guncelleme yaptıktan sonra tekrar link vericem eklemiştim linki sildim geri bekleticem biraz, konuyu programa güncelleme bölümüne link olarak eklemek için açtım önceden mecburen :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Banka kısmını unutmuşum ona da ufak bir guncelleme yaptıktan sonra tekrar link vericem eklemiştim linki sildim geri bekleticem biraz, konuyu programa güncelleme bölümüne link olarak eklemek için açtım önceden mecburen :)

Bu arada forum üyeliği ile giriş sistemini iyi yapmışsın malum hırsızlar çok vip satıp insan dolandıran çok :F fox farkıyla hemen paylaşırdı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1.07 de bir haritadaki mosnter veya NPC leri listeleyip koordinatlarını falan düzenleyemiyordum, sadece npc ya da monster eklemesi yapıalbiliyordu. Bunda var olanları düzenleme yapabilecek miyiz. Olursa çok iyi olur. Diğer editörler genelde sadece 1299 destekli olduğundan üst versiyonlarda sorunlar çıkarıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin
@ hiCenglyy o buyuk ihtimal skill kayıt olayında problem yaratıyor zaten su an skill bar düzenleme aktif degil o sistemi iptal edeyim mesajını da kaldırıyorum, birazdan yeni link ekleyeceğim banka sistemini düzeltiyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin
Alıntı
1.07 de bir haritadaki mosnter veya NPC leri listeleyip koordinatlarını falan düzenleyemiyordum, sadece npc ya da monster eklemesi yapıalbiliyordu. Bunda var olanları düzenleme yapabilecek miyiz. Olursa çok iyi olur. Diğer editörler genelde sadece 1299 destekli olduğundan üst versiyonlarda sorunlar çıkarıyor.

bunu düzeltmen gerekiyor büyük ihtimal ile settings.ini dosyasında veritabanına uyumlu bir halde düzeltirsen calısacaktır
qF5Cdp13Rn2nNbUde0kwhA.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...