Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
GUNEYHAN

Bu DB'yi Sql 2016'dan Sql 2014'e çevirebilir misiniz?

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar rica etsem bu db yi sql 2016dan sql 2014e çevirirmisiniz.

DB konu:https://www.kodevelopers.com/2000-paylasim/483-1975-server-files-database-local-no-source.html

Db indirme linki: Dosya.tc -

şimdiden teşekkür ederim

Edit (MOMENTUM)
Gerekli çözüm @ YowZa tarafından verilmiştir, inceleyerek yapabilirsin elinde alışmış olur. teşekkürler, konu "Çözülen Konular" bölümüne taşınmıştır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kendin uğraşıp yapabilirsin. SQL 2016 indirip database yi script haline çevirip 2014 e entegre edebilirsin. Ayrıca forumda bununla ilgili paylaşım yapılmıştı.

konu linki : https://www.kodevelopers.com/database-paylasimlari/3014-dbyi-baska-surum-sql-serverlar-ile-uyumlu-hale-getirmek.html

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Kendin uğraşıp yapabilirsin. SQL 2016 indirip database yi script haline çevirip 2014 e entegre edebilirsin. Ayrıca forumda bununla ilgili paylaşım yapılmıştı.

konu linki : https://www.kodevelopers.com/database-paylasimlari/3014-dbyi-baska-surum-sql-serverlar-ile-uyumlu-hale-getirmek.html

bilgisayarım win7 olduğu için sql 2016 kuramıyorum malesef desteklemiyor.
Win 10 kurup sql 2016 yüklesem ram desteği yetmiyor o yüzden yardım istiyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bunu yapabilecek birisi sana yemeği pişirir önüne koyar, üstüne sigara yakar verir eline. Bulursan banada gönder dostum aşırı zahmetli ve en az bir gününü alacak bir eylem. Script script db oluşturman gerekiyor ki neden böyle birşey yapıyorsun? Bir flash diske iso basıp win10 kurmak varken? Şu an emin ol ki win7 calısan pc'in win 10 la daha rahat calısacak. Windows 10 win7 kaldırmak için yapıldı ücretsiz dağıtıldı. 3000 bin kişilik şirketi 3 gece sabahlayarak %50'sini windows 10'a geçirdim. Geçirdiğim pc'lerin cogusu ssdli i5 pclerdi, kolaydı. 1 gece o pclerin hepsi bitti. 2 gün sadece 1.8 ghz işlemcili tek çekirdekli 2 gb ramli pclerlerle ugrasarak başardım. Bence bir daha düşün 🙂 Kestirip atma.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Bunu yapabilecek birisi sana yemeği pişirir önüne koyar, üstüne sigara yakar verir eline. Bulursan banada gönder dostum aşırı zahmetli ve en az bir gününü alacak bir eylem. Script script db oluşturman gerekiyor ki neden böyle birşey yapıyorsun? Bir flash diske iso basıp win10 kurmak varken? Şu an emin ol ki win7 calısan pc'in win 10 la daha rahat calısacak. Windows 10 win7 kaldırmak için yapıldı ücretsiz dağıtıldı. 3000 bin kişilik şirketi 3 gece sabahlayarak %50'sini windows 10'a geçirdim. Geçirdiğim pc'lerin cogusu ssdli i5 pclerdi, kolaydı. 1 gece o pclerin hepsi bitti. 2 gün sadece 1.8 ghz işlemcili tek çekirdekli 2 gb ramli pclerlerle ugrasarak başardım. Bence bir daha düşün :) Kestirip atma.

kardeş bi yardım istedik demediğinizi bırakmadınız. yapabilsem yapardım heralde.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...