Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
espandot

Sql database şişme problemi [yardim]

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar SQL serverda kurdugum database ilk kuruluşta yaklasık 3-4 dakıka suruyor ve 4-5 gb gibi bir yer tutuyor ancak aradan 3-4 gün gectıkten sonra harddısk tamamen doluyor, sorun nerede olabılır? database sürekli şişme halinde
-- mesaja ek olarak --
p6lzDL.jpg
akşama kadar şişme olur hıc oynama yapmadan db uzerınde akşam tekrar SS alıp atacagım arkadaşlar
-- mesaja ek olarak --
p6lzDL.jpg
p6lzDL.jpg
-- mesaja ek olarak --
https://hizliresim.com/p6lzDL

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

SQL den dbnin üzerine sağ tıkla prop optionstan recovery modeli ilk simpleye al ardından proptan gene optionsa gel maxsize bölümünde maximum kaç değeri olsun onu gür ardından gene full moda al

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

SQL den dbnin üzerine sağ tıkla prop optionstan recovery modeli ilk simpleye al ardından proptan gene optionsa gel maxsize bölümünde maximum kaç değeri olsun onu gür ardından gene full moda al

Teşekkürler aynı problemi ben de yaşıyordum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

max size bolumunu bulamadım hocam nerede tam olarak o prop optıonsta

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba Öncelikle Sql Aç Databasene Sağ tıkla özelikler de Sonra Aşagida verdim resima bak Log ismini ögren sonra vereceğim Quarry kod Dbne gir gereken yerleri düzelt mesala benim db log ismi resimde sendeki farklı olabilir.
rOrROz.png

Buda kod

Gizli İçerik

Gizli içeriği görmek için bu konuya bir mesaj yazın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar sorunu forumdan bir arkadaş cözdü ancak LOGLAR1024 MB düştü ve hıcbırsekılde artmıyor sureklı 1024 MB. Acaba bu durum database için sorun oluştururmu? sanırım DB hıc LOG tutmuyor artık

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Merhaba Öncelikle Sql Aç Databasene Sağ tıkla özelikler de Sonra Aşagida verdim resima bak Log ismini ögren sonra vereceğim Quarry kod Dbne gir gereken yerleri düzelt mesala benim db log ismi resimde sendeki farklı olabilir.
rOrROz.png

Buda kod

bakalım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...