Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
craxer22

Skil efeck değiştirme sorunu

Önerilen Mesajlar

Herkeze iyi günler arkadaşlar yapmak istediğim critikal point skilinin efek değiştirmek bunu yapıyorum fakat bütün asas skilleri efekti değiştiriyor tekil olarak tek skilin efek değiştirmem için hangi dosya ile oynamam gerekli bu dosyaları nasıl bulabilirim ve nasıl bir yol izlemeyelim bana bu konuda yol gösterebilecek arkadaşların yardımını bekliyorum aranıza yeni katıldım şimdiden teşekkür ediyorum :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

update MAGIC set TargetEffect = '100' where MagicNum = '108685'
100 yazan yere koymak istediğin effect numarasını yaz sql yapıştır F5 e bas :)
Skill_Magic_Main_us.tbl editörle açıp CTRL+F yapıp 108685 bu stundaki 10002 satırınada aynı koymak istediğin skill effect umarasını yaz kaydet...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teknik olarak pek bilgim normal oyuncuyuum kendime fx yapmak adına bunları ogrenmek ıstıyoruvum fakat verdıgınız bılgılerı cok az daha acarmısnız kendı sw yok normal clıentmı edıtlemek ıstıyoruvm sadece teşekkurler OYUNCUYUM BU ARADA

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dostum dediklerimden bir sey anlamadiysan eger sen o ise hic girme bence emin ol dahada aciklayici yazilamazdi bu konu yanlis anlama yazdigim islemler cok basit islemler eger bunu yapamiyorsan fx nasil yapicaksin? sen yinede takildigin yeri yaz yardimci olmaya calisiriz...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin
Alıntı
oyuncuyucum

Eğer ki oyuncu isen Server taraflı senin TBL dosyalarını kontrol ediyorlar eğer ki herhangi bir değişiklik yaptıysan bunu anlıyorlar ve seni oyundan atıyorlar.
Bu yüzden senin yapabileceğin bir şey olmuyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Herkeze iyi günler arkadaşlar yapmak istediğim critikal point skilinin efek değiştirmek bunu yapıyorum fakat bütün asas skilleri efekti değiştiriyor tekil olarak tek skilin efek değiştirmem için hangi dosya ile oynamam gerekli bu dosyaları nasıl bulabilirim ve nasıl bir yol izlemeyelim bana bu konuda yol gösterebilecek arkadaşların yardımını bekliyorum aranıza yeni katıldım şimdiden teşekkür ediyorum :)

oyuncuysan herhangi bir skill magic main us tblyi yine herhangi bir tbl editörle aç. critic skilinin skill efekt kodunu bul sonra o kodu fx.tbl de arat bulacağın satırda critic için kullanılan efektin tam yolu çıkacak. o yoldaki fxbnin adını kopyala fxbyi sil yerine koymak istediğin fxb nin adına yapıştır. ama 1298 ise uğraştığın onun fxbsinde ufak bir şey çıkıyo birisine damage atınca çıkan o yüzden sağda solda heryerde görebilirsin değiştirdiğin yeni efekti.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bütün herkeze yorumlar için teşekkür ederim SANIRIM sorunu çözdüm yapmak istediğimi yaptım proplimim sadece şuydu skilin efektini değişiyordum fakat bütün asas skilleri değişiyordu ama tek olarak critikalin efektını degıstım teşekkürler yardım için sormak istediğim bir şey daha skil kodlarını aratarak skil efeklerini buluyorum item efek lerini nasıl bulabilirim peki

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
100 yazan yere koymak istediğin effect numarasını yaz sql yapıştır F5 e bas burasını anlamadım sadece

server sahibi degilmissin oyuncuysan o koda gerek yok databaseden degistirmek icin o sen tbl degistireceksin sadece item efekti dedigin silah parlamasiysa degistirmek istedigin itemi item org_us.tbl olmasi lazim ordan item adini aratip numarasini bul numarasinin yaninda item ext_4.tbl 5 6 7 gibi numaralari var item hangi itemext tbl sine ait ise o tbl yi acip yine ayni itemi bul itemler +7 +8 gibi parlamaya baslar ya karsisinda goruceksin 4 rakamli bir deger o da parlama efektidir cokcorba oldu telefondan yazdim cozemezsen eve gecince detayli yazarim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
100 yazan yere koymak istediğin effect numarasını yaz sql yapıştır F5 e bas burasını anlamadım sadece

kendin database editliyorsun zannedip ona göre cevap vermişler. SQL server'da uygulaman gereken QA kodunu vermiş arkadaş. Oyuncu isen datanın içerisinde bulunan TBL lerde değiştirme yapman lazım. Ama çoğu server tbl kontrolü yapmakta ve tbl değişti ise oyuna giriş sağlamamakta

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...