Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
aakinci

1453 ve Üstü versiyonlar için Uif Düzenleme

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar internette bulunan Uif editörleri kullanarak 1299 versiyonlarda client içi dosyaları düzenleyebiliyorum ancak 14xx ve üstünde client içerisindeki Uif leri açabilmeme karşın herhangi bir düzenleme yapıp kaydettiğimde oyuna girişte client kapat hatası vermekte. Yani kaydetme sırasında uyumlu bir biçimde kayıt işlemi yapamadığını düşünüyorum.

Elinde 14xx veya üzeri herhangi bir versiyonda sorunsuz bir şekilde uif düzenlemesi yapabilen bir editöre sahip olan varsa paylaşabilir mi acaba? Şimdiden teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Vereceğim UI Editor tüm versionlar için geçerlidir. Üst versiondan alt versiona kaydetme dahi yapabilirsiniz hatası yoktur.

Teşekkürler. Hem hızınız hem yardımınız için. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Vereceğim UI Editor tüm versionlar için geçerlidir. Üst versiondan alt versiona kaydetme dahi yapabilirsiniz hatası yoktur.

Hocam bir şey daha sormak istiyorum belki basit bir olaydır ama bu 21xx clientlerde genelde uif ler ui.src şeklinde paketlenmiş oluyor. Bunları nasıl açabiliriz acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin
Alıntı
Hocam bir şey daha sormak istiyorum belki basit bir olaydır ama bu 21xx clientlerde genelde uif ler ui.src şeklinde paketlenmiş oluyor. Bunları nasıl açabiliriz acaba?

Knight Online HDR Unpacker konusundaki programı indirerek açabilirsiniz ve içerisindeki dosyaları çıkartabilirsiniz. Tekrardan eski haline çevirmek için ise üst version Launcher.exe dosyasını kullanabilirsiniz. Bölümde konu sabit olarak ayarlandığı için üst bölümlerde görememiş olabilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Knight Online HDR Unpacker konusundaki programı indirerek açabilirsiniz ve içerisindeki dosyaları çıkartabilirsiniz. Tekrardan eski haline çevirmek için ise üst version Launcher.exe dosyasını kullanabilirsiniz. Bölümde konu sabit olarak ayarlandığı için üst bölümlerde görememiş olabilirsiniz.

teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

hocam paylaştığınız uif editörle mesela 1453 bir clientin login ekranını yani ka_login_intro_us.uif dosyasını hiç değiştirmeden sadece açıp düz kaydet dedim, ama girişte yine kapat hatası verdi client. Ekstra bir şey mi yapmak gerek kaydetmek için?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin
Alıntı
hocam paylaştığınız uif editörle mesela 1453 bir clientin login ekranını yani ka_login_intro_us.uif dosyasını hiç değiştirmeden sadece açıp düz kaydet dedim, ama girişte yine kapat hatası verdi client. Ekstra bir şey mi yapmak gerek kaydetmek için?

1453 dosyasını hangi versiona atmaya çalışıyorsun?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
1453 dosyasını hangi versiona atmaya çalışıyorsun?

herhangi bir versiyona çevirmeye çalışmıyorum hocam. Mesela 1453 bir serverin giriş ekranını değiştirmek istiyorum. 1453 uif yine 1453 server için ama atıyorum arkaplan resmini farklı ekleyeceğim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...