Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
Orçun

[SOACS] Oyun içi ırk değişimi

Önerilen Mesajlar

SOACS kullanan arkadaşlar oyun içi ırk değişimini coupon event olarak yapmakta yada yapmaya çalışmakta. Aslında bunların hiç birine gerek yok SOACS sisteminde oyun içi ırk ve job değişimi için evt kodları gizli bunu bilen bazı arkadaşlar ücret karşılığında satışını yapmakta. Forumda bir arkadaşımızın yardım konusuna istinaden SOACS'ta sorunsuz olarak oyun içi ırk değişimi için yapmanız gerekenleri anlatacağım.
Öncelikle hazır evt paylaşmayacağım kendi sisteminize entegre edersiniz. İsteğinize göre item karşılığında yada ücretsiz olarak oyun içi ırk değişimi yaptırabilirsiniz.

Edit : MOMENTUM (Buda benden olsun, soacs'a gömülü olan evt kodlarıdır.)

Gizli İçerik

Gizli içeriği görmek için bu konuya bir mesaj yazın.

Prosedürünü eklememiz gerekmektedir. Böylelikle oyun içi ırk değişimi sistemini sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
teşekkürler Nation_change de denendi sorun yok yakında Jop_change içinde denicem

Kullandığın soacs versionuna göre job_change yada class_change olarak sorunsuz kullanabilirsin.

Kullanım şekli;

Gizli İçerik

Gizli içeriği görmek için bu konuya bir mesaj yazın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Kullandığın soacs versionuna göre job_change yada class_change olarak sorunsuz kullanabilirsin.

Kullanım şekli;

Teşekkürler dostum evt yazdım senin prosedürle Online Nation Transfer ve Jop change sorunsuz olarak çalışıyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...