Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
byxox

CSW hakkında ufak bir problem

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhabalar

CSW de birkaç problem yaşıyorum

1- CSW basladıgında tek basıma kill aldıgımda np gelıyor. Party kurup kill aldıgımda np sadece bana gelıyor karşıdakıne gıtmıyor.

2- Kaleyi alan clan uyelerı delosa getıgınde gate den maradona geçmek ıcın tıkladıgımda kitlenıp kalıyor hıcbıryere kımıldayamıyorum.

yardımcı olabılırsenız cok sevınırım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kitlenip kalma sorunu map ta smd sini bul delosun kontrol et veya başka bi smd dene sorunu düzelir
-- mesaja ek olarak --
Dosya.tc - al hocam bunu rarın içindekini map in içine at kopyala degiştir sorun düzelir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
kitlenip kalma sorunu map ta smd sini bul delosun kontrol et veya başka bi smd dene sorunu düzelir
-- mesaja ek olarak --
Dosya.tc - al hocam bunu rarın içindekini map in içine at kopyala degiştir sorun düzelir

hem bendekını kontrol ettım senın attıgınıda atıp denedım degısıklık olmadı kardesım maradona tıkladıgım anda kıtlenıp kalıyor relog atmak gerekıyor hıc kımıldamıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

100 Konunun 99'u yardım , 10'unu anlayarak yapsan sorunların nerde olduğunu , hangi fonksiyonun ne işlediğini anlardın , başarılarının devamını dilerim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
100 Konunun 99'u yardım , 10'unu anlayarak yapsan sorunların nerde olduğunu , hangi fonksiyonun ne işlediğini anlardın , başarılarının devamını dilerim.

Kafam bu kadar alıyor demek ki yapacak bir şey yok. Seninde başarılarının devamını dilerim. Herkes kendi işini yapacak benim en iyi anladığım iş yaptığım iştir. https://www.facebook.com/OKARACA06 :cool:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Kafanız almıyorsa neden zorluyorsunuz

Cok hosuma gıdıyor zorlamak. Bu arada yaklasık 1 yıldır acık ve aylık gelırı 1500 TL olan bır server sahıbıyım aldıgı kadarı yetıyor suanda. ( Not gelir e ıhtıyacım olmadıgı ıcın serverda oynayan oyuncular ıcın kullanıyorum tum gelırımı. )

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben tavrınızdan hiç hoşlanmadım bana şahsen itici geldi. Madem herkes işini yapsın diyorsaniz o kadar para kazanmanıza rağmen neden hala kafam bu kadar alıyor diyerek yazılım işlerine gerektiği kadar ağırlık vermiyorsunuz. Herkes herşeyden anlamak zorunda değil ama konularınızın hepsi böyle yardım konusu. Oturup birgün işin biraz mantığını anlamaya çalıştığınızı hiç zannetmiyorum bu yazdıklarınızdan ben bunu anladım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bana sürekli yardım edip durmasın yoll falan söylüyoruz.. Gene anlamıyor.. asm bilmiyor bilmem.. bir şey demiyorum.. Haylaa 4 kere yazıyo O kadar paza kazanmayı gelmiştir belkş bilgim yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Ben tavrınızdan hiç hoşlanmadım bana şahsen itici geldi. Madem herkes işini yapsın diyorsaniz o kadar para kazanmanıza rağmen neden hala kafam bu kadar alıyor diyerek yazılım işlerine gerektiği kadar ağırlık vermiyorsunuz. Herkes herşeyden anlamak zorunda değil ama konularınızın hepsi böyle yardım konusu. Oturup birgün işin biraz mantığını anlamaya çalıştığınızı hiç zannetmiyorum bu yazdıklarınızdan ben bunu anladım.

Ben tamamen arkadasın yazdıgı tavır ıtıcı oldugu ıcın bu sekılde yazma geregı duydum. Benım 70 tane emrımde calısan personelım var ve yardım ısteyene canımızı ters davranana tavrımızı gosterırız kardesım. Burası bır yardımlasma platformu ve yardım konusu acmanın sınırı yada paylasım konusu acmanın sınırı yoktur. Actıgım konulara baktıgınızda sorunun ya hıc cozum bulunamamıs sorunlar mevcut ya da yol gosterılmış ben kendım mantık yuruterek gıttıgım yerler mevcuttur. Skype den benı ekleyıp cozdugum konular hakkında bılgı ısteyen ve yardım ettıgım bırsuru ınsan var. Ben yaptıgım yardımlar ve ınsanlar ıle paylastıgım pus / panel / sourceler karsılıgında ucret talep etmeyen karsılıksız yardım yapan ve bıldıgımı bazı arkadaşlar gıbı gızleyen bır ınsan degılım. Amacım herkes ogrensın ve elındekı dosyaları ıyı bıyerlere getırsın. Malum source sahıplerını arıyorsunuz ve 15.000 tl fıyat ıstıyorlar yazık ınsanlara o dosyaları satın alanlar var.
-- mesaja ek olarak --
Alıntı
Bana sürekli yardım edip durmasın yoll falan söylüyoruz.. Gene anlamıyor.. asm bilmiyor bilmem.. bir şey demiyorum.. Haylaa 4 kere yazıyo O kadar paza kazanmayı gelmiştir belkş bilgim yok.

Emre anlamıyorsak yardımcı olmayacaksın bu kadar basit.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şu tavırlara bak tavrımı gösteririm falan filan. Siz bu şekilde gitmeye devam edin. Burada ki yardım sever insanları emriniz de çalışanlarla kıyasmalayın. Anlamıyorsak yardımcı olma falan filan kime ne anlatıyoruz. Neyse aynen devam edin siz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Arkadaşlar merhabalar

1- CSW basladıgında tek basıma kill aldıgımda np gelıyor. Party kurup kill aldıgımda np sadece bana gelıyor karşıdakıne gıtmıyor.

2- Kaleyi alan clan uyelerı delosa getıgınde gate den maradona geçmek ıcın tıkladıgımda kitlenıp kalıyor hıcbıryere kımıldayamıyorum.

2.Madde için smd den kaynaklı hata vardır. Bu hata ıle karsılasan arkadaslar
https://www.dosyaupload.com/5mag burdakı smd yı kullanabılırsınız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Arkadaşlar merhabalar

1.madde dekı sorunu

Poyraz'ın source den

void CUser::SendLoyaltyChange bu voıdı aktararak sorunu duzelttım arkadaslar benzer sorunu olanlar buradan alabılırler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

smd değiştirmenize genel olarak gerek yok insanlar boş yere smd aramasın smd editörle düzenlemeye yapsınlar hatalı smd dosyasında bazen gate işlevleri farklı oluyor yada human gateye bile karus gate işlemi yaptırıldığı için kımıldıyamıyorsunuz.

Not: 1 yıl oldu ama belki yeni görenler için bu yorumu bırakıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...