Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
LostMan

v2xxx Old Maradon Patch

Önerilen Mesajlar

Hangi server oldugunu hatırlamıyorum v2 old maradonla server açılmıştı koxp vs. için unpacklamıştım tbl ve zone dosyaları knightonline.exe içinde gömülüydü ayrıştırmıştım.

Belki eskileri özleyen vardır diye paylaşıyorum.

Gizli İçerik

Gizli içeriği görmek için bu konuya bir mesaj yazın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin
Alıntı
Hangi server oldugunu hatırlamıyorum v2 old maradonla server açılmıştı koxp vs. için unpacklamıştım tbl ve zone dosyaları knightonline.exe içinde gömülüydü ayrıştırmıştım.

Belki eskileri özleyen vardır diye paylaşıyorum.

Bu haritaya yer şekilleri ile oynayıp ve event ile maden yapılacak yerleri eklemediğin sürece v2 versionları için kullanışsız bir harita olarak kalacaktır. Eğer paylaştığın üzerinde yapmışlarsa bilemem.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
teşekkür ederim projemde bana çok büyük katkısı oldu eski breth ve piananında dosyaları elinde varmıdır ?

Uskonun clientinden v2 için Breth ve Piana maplerini alabilirsiniz. İsimleri old_elmo ve old_karus.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Bu haritaya yer şekilleri ile oynayıp ve event ile maden yapılacak yerleri eklemediğin sürece v2 versionları için kullanışsız bir harita olarak kalacaktır. Eğer paylaştığın üzerinde yapmışlarsa bilemem.

sanirim homeko sw idi dedigin uzere maden bolgesi olmayabilir hatirlamiyorum deneyen olursa bilgilendirirse iyi olur

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Uskonun clientinden v2 için Breth ve Piana maplerini alabilirsiniz. İsimleri old_elmo ve old_karus.

eski npc düzeninide 1299 bir myko dbden çekicem o zaman herşey tamam oluyor 20xx myko server açmak için :)))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...