Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
nxwile

2125 SRC+DB (Poyraz Bilişim)

Önerilen Mesajlar

Sanırım vakti zamanı geldi .Dosyalar Zamanında Poyraz Bilişim Bünyesinden Çalınmış . Bir şekilde elime geçti Bir çok Eksiği ve Sorunları var fakat geliştirilir ise ve üzerinde uğrasılır ise Güzel sonuçlar cıkarabilir .

*Pet sistemi %70 olarak çalışıyor
*Bot sistemi mevcut
*Offline merchant üzerinde bir kaç bişiler yapılmıs fakat %10 kısmı var
*SRC İÇİNDEKİ BOT SİSTEMİNİ ASIL YAZAN KİŞİ ''berat akpınar'' 'DIR
* BU SRC MAP VE DB POYRAZ BİLİŞİM BÜNYESİNE AİTTİR

****DİP NOT *****

SRC İÇİNDE HER YERDE TERRY YAZISI İLE KARSILASINCA ŞAŞIRMAYIN SADECE İSMİNİ YAZMIS :)

4Mnlop.jpg

Alıntı
Dosyalar 2125 değil 2083 versionuna aittir. Bot sistemini berat akpınar benden sonra yapmıştır. Benden almıştır demiyorum bakın benim bot sisteminin mantığıyla yapılmıştır ve kendisi sıfırdan kodlamıştır. Benim bot sisteminden tek eksiği yapay zekasının olmamasıdır. Eğer bilginiz az buçuk varsa AIServer üzerinden monster sistemine bakarak en kötüsünden bir yapay zeka yazabilirsiniz. AI tarafını yazarsanız clientless gibi işlemler yaptırabilirsiniz. Örneğin bendeki botları çoğu kişi ne zamandan beri görüyor maden yapıp, kastıklarını pazara kurmasına, sonra geri maden yapmasına yada belli bir alanı tavaf etmesi gibi tonla şeyler yapabilirsiniz.

aklıma gelen bunlar su anda işinize yarıcakların özeti budur .

Güle Güle kullanın :) Bunun gibi Çöp Srcler içinde asla kimselere PARA ÖDEMEYİN ! SATIN ALMAYIN !

Linkler

Gizli İçerik

Gizli içeriği görmek için bu konuya bir mesaj yazın.

zRAbU.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
:D nedir bu poyrazın cektigi :D gerci bu src bi işe yaramaz yarasa goktug paylasmaz ;)

Çoluk cocuk cok başı boş kalmıs ortalık :) Duydum ki ben yaptım diyenler varmıs SATANLAR varmıs :) yeter artık :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Çoluk cocuk cok başı boş kalmıs ortalık :) Duydum ki ben yaptım diyenler varmıs SATANLAR varmıs :) yeter artık :)

satılır neden satılmasın ? bana deng gelsin bende satarım ama birine yardım icin ama kendim icin ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin
Dosyalar 2125 değil 2083 versionuna aittir. Bot sistemini berat akpınar benden sonra yapmıştır. Benden almıştır demiyorum bakın benim bot sisteminin mantığıyla yapılmıştır ve kendisi sıfırdan kodlamıştır. Benim bot sisteminden tek eksiği yapay zekasının olmamasıdır. Eğer bilginiz az buçuk varsa AIServer üzerinden monster sistemine bakarak en kötüsünden bir yapay zeka yazabilirsiniz. AI tarafını yazarsanız clientless gibi işlemler yaptırabilirsiniz. Örneğin bendeki botları çoğu kişi ne zamandan beri görüyor maden yapıp, kastıklarını pazara kurmasına, sonra geri maden yapmasına yada belli bir alanı tavaf etmesi gibi tonla şeyler yapabilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
herkes'in düşüncesi tabi :)

ayrıca poyrazın dosyaları degil bu sanırım senin geliştirmeyi bıraktıgın obede nin eski src u bi ara bana verdigin src sonra selcuk cukur (X-LAZ) sagda solda satmıstı hatırlıyosan :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...