Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
Fonzz

21xx Kurian & Portu Sıkıntısı

Önerilen Mesajlar

DB de kurian ve portu sıkıntısız şekilde açılıyor. Ancak skill açmaya gelince skill açılmıyor. Kaisan.lua'da UpdateEvent ile ilgili hata veriyor.

Diğer class larda denedim onlar sıkıntısız şekilde skill açma işlemini gerçekleştiriyor.

Bu konuda yardımcı olabilecek var mıdır ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Öncelikle, Updateevent hatası icin yapman gerekn, Lualarinda bulunan SaveEvent kısmını, UpdateEvent ile değiştirmen. Son olarak, Skill açtırmak icin yapman gereken, "Diger classlar gibi kurian ve portu classını define etmen gerekiyor yanlış hatirlamiyorsam 13 ve 14'dü Class idleri." Bunlari ekledikden sonra hata kalırsa, buraya yazarsin, elbet bir kişi yardım etmeye devam eder..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Öncelikle, Updateevent hatası icin yapman gerekn, Lualarinda bulunan SaveEvent kısmını, UpdateEvent ile değiştirmen. Son olarak, Skill açtırmak icin yapman gereken, "Diger classlar gibi kurian ve portu classını define etmen gerekiyor yanlış hatirlamiyorsam 13 ve 14'dü Class idleri." Bunlari ekledikden sonra hata kalırsa, buraya yazarsin, elbet bir kişi yardım etmeye devam eder..

Classları define ladım hocam. Lua olayında sıkıntım vardı onu da şimdi deniycem teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sorun devam ediyor.

Lua'lara bakıldı. Src bakıldı. Oralarda herhangi bir sıkıntı görünmüyor.

Portu skill açıyor ancak user editörden tanımlamıyor. Kurian hala sıkıntılı.

@ KiraAmora61, @ DaTaTrx, @ Irresistible

Bana anca siz yardım edebilirsiniz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Denedim orda tanımlamıyor zaten ya. Db de bir yerde bişey eksik ama ne :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...