Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
Equity

Sexyko 2083 Source Neronun Paylaştığı

Önerilen Mesajlar

Neronun paylaşmış olduğu sexyko 2083 src uygun database bulamadım forumda, kullanan varsa yardımcı olabilirmi?

Alıntı
Piyasada bazı arkadaşlar kendi bilgileri olmadığı halde bu dosyaları başkalarına derletip üstüne ufak tefek değişimler ile satış yapıp, server açmaya çalışıp (100 de 99 fix diye) milleti dolandırma kandırma yoluna gidiyormuş, böyle bir şeyin önüne geçmek amaçlı sorunsuz derlenebilen halini paylaşıyorum.

Gizli İçerik
SexyKO 2083 Source

Şifre: kodevelopers.com

https://www.kodevelopers.com/ozel-paylasimlar/359-sexyko-2083-sorunsuz-derlenen-source.html

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Her yerde dabese bulamaz veri yazarsa alışırsın o kadar.
benim yaptıgımı Yeni db yaptım uyarladım..
KnightOnline Gallery

Tam full db de buglu cıkar sıkındı yaratabilir. ancak Temel verileri yazmayı öğrenirse anlarsın. Files patlama da var 3 tanesi buldu bende tamamen bitmiştim. Suanda 2189 yükseltim geçtim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sen niye her yere galeri falan atiyorsun adam sana onu mu soruyor kardesim. Adam sana ne yaptin diye birsey sormuyor ki hemen yaptiklarini gostermeye calisiyorsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Sen niye her yere galeri falan atiyorsun adam sana onu mu soruyor kardesim. Adam sana ne yaptin diye birsey sormuyor ki hemen yaptiklarini gostermeye calisiyorsun.

Sorsa ne olacakki veri temel yazabilirsa yaz.. Yaptıkları fotagları dosya sexyko srcsidir.. niye dabese yapmayı becderemiyor ben çok merak ediyorum..

Benim yaptıgımı sexyko src yapan kişi yok güleyim.. öyle diyorlar... src inatcı işte..
Ordaki ben ne yazdım..

Alıntı
Tam full db de buglu cıkar sıkındı yaratabilir. ancak Temel verileri yazmayı öğrenirse anlarsın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Yaptiklarini kendine sakla kardesim o zaman gelipde milleti buralar da ergen ergen tavirlar yapma.

Tamam Canım Tavır yapmıyorumda.

Temelleri verileri yazmayı bilsek de söyledim yapmıyor işte.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...