Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
donz05

Upgrade tablosunda basımı olmadığı halde iteme + basıyor...

Önerilen Mesajlar

Selam beyler itemlerin upgrade ayarlarını yapıyorum + 30 a kadar +21 olan wirinom itemini normalde +22 ye Reverse Item Strengthen Scroll ile basıyoruz ben şans eseri Blessed Upgrade Scroll (High Class Item) ile basmayı denedim aynı artı basarmış gibi yapıp aynı itemi tekrar geri verdi Reverse Item Strengthen Scroll ile bastığım zaman ise +22 ye geçiyor dedim upgrade tablosunda bi hata vardır kontrol ettim böyle bir basma satırı yok sonra komple upgrade tablosunu sildim o item aynı hareketi hala yapıyor.

size sorum bu komut satırı nerede kayıtlıdır bu olayı nasıl engellerim?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
tesekkurler eve gidince kontrol edicem sagol chaos itemlerin patlama efekleri nereye bagli bilgin varsa onada bakayim simdiden sagol

Patlama efffect : ITEM_OP

ayrıca upgrade. bazı itemlerin tipine göre son 5 hanesini veya 3 hanesini okutman lazım. nOrigintype ekli değildir. sourcede. nIndex çakışması istemiyorsanız nOrigintype eklemeniz lazım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tesekkurler dostum nindex cakismalarini vede norigintypleri ekleyince sorunlar cozuldu simdi upgrade eklerken olmayan nindexlere veriyorum sukur sorun yasamiyorum bilgi icin tesekkurler diger arkadaslarada yardimi dokunur umarim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...