Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
Irresistible

SexyKO 2083 Source KNIGHTS_LOAD_MEMBERSDATA Proc

Önerilen Mesajlar

Alıntı
Teşekkürler ama bunları toplu olarak bi db halinde paylaşsan daha kullanışlı olur.

Toplu şekilde paylaşmak dolandırcı olacak ama ne yazıkki veri yazmayı bilsek.

Bende şekilde bitirmiştim 4 ay oldu.. SexyKo Srcsi 2167 yükseltmiştim devam.

http://40.112.187.95/FLL Gallery görebilirsi.

http://prntscr.com/igfiek

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Altyapı oluşturması açısından demiştim yoksa full fix db paylaşılması için değil.

Ben sana bu durumu şöyle izah edebilirim;

Ben sexyko source'u denemek istediğimde, önce knights_load procunu internette bulamamıştım, ve yazmıştım. Ardından aynısını knights_load_membersdata için yaşadım ve onu da yazdım.

Burada paylaşma amacım ise, insanların o sourceu merak edip bu 2 prosedürü bulamadıkları için vazgeçmemesi. Ben KO geliştirme konusunda pek bilgi sahibi biri değilim, SQL bilgim olmasa bu procları hiç yazamayacaktım, internette de bulamamıştım. Bu durumda Sexyko sourceu bilgisayarımdan silecek ve hiç deneyemeyecektim bile.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Ben sana bu durumu şöyle izah edebilirim;

Ben sexyko source'u denemek istediğimde, önce knights_load procunu internette bulamamıştım, ve yazmıştım. Ardından aynısını knights_load_membersdata için yaşadım ve onu da yazdım.

Burada paylaşma amacım ise, insanların o sourceu merak edip bu 2 prosedürü bulamadıkları için vazgeçmemesi. Ben KO geliştirme konusunda pek bilgi sahibi biri değilim, SQL bilgim olmasa bu procları hiç yazamayacaktım, internette de bulamamıştım. Bu durumda Sexyko sourceu bilgisayarımdan silecek ve hiç deneyemeyecektim bile.

Beni yanlis anlamayin ben size neden db yerine prosedur paylasiyorsunuz falan demiyorum. Dogrudur ben su an sadece 1453 ile ilgileniyorum db olusturmadim SexyKO icin pek ihtiyacim olmadigindan. Yoksa tabi ki bunlari paylasmaniz onemli ben sadece oneride bulundum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...