Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
exe676

Launcer hakkında bilgi

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar. Oyun launceri hakkında birkaç sorum var. Vaktiniz olduğunda cevaplarsanız harika olur.

Oyun launcerinin ne tür özellikleri var?
Background değiştirmek değilde sıfırdan kendi launcerimizi yapsak ne tür sorunlar olur?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Merhaba arkadaşlar. Oyun launceri hakkında birkaç sorum var. Vaktiniz olduğunda cevaplarsanız harika olur.

Oyun launcerinin ne tür özellikleri var?
Background değiştirmek değilde sıfırdan kendi launcerimizi yapsak ne tür sorunlar olur?

Launcher kaynak kodları internette mevcut fakat ne derecede çalışıyor ne derecede stabil bilemiyorum ilk önce bunu söyliyim..

Launcher Server.ini dosyasına iletişim halindedir. Belirtilen IP üzerinden patch dosyalarını çekme özelliğine sahiptir.. Background değiştirmek için launcheri unpack etmek veya HEX editör ile Background adreslerine ulaşıp değiştirme imkanınız bulunabilir.. Konu ile alakalı daha bilgili arkadaşları davet ediyorum daha açıklayıcı cevaplar veren olacaktır. Ben bilgim kadarıyla cevaplamaya çalıştım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

PE Explorer programı ile zamanında uğraşmıştım launcher.exe ile ilgili tüm kaynak kodlarını veya nerelere erişimi olduğunu gösteriyor üzerine içerisindeki bütün bmp dosyalarını (background,butonlar vb( değiştirebiliyorsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...