Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
xterme

[1298] SOACS için JOB Change

Önerilen Mesajlar

merhaba arkadaslar jop change icin ornek gostercem procedureesiz soacs ile gelen bi ozelik oldunu belirteyim log coupon ile yapilan bazen zaman zaman sorun cikariyor cevirmiyor bu evt kod ile soacs destekliyorsa direk online jop change veya nation change yapar bu sistemi cogu kisi bilmedi icin paylasiyorum
kodlari tanima basliyalim artik.

Gizli İçerik

Gizli içeriği görmek için bu konuya bir mesaj yazın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

teşekkürler inceleyelim güzel kısaltılmış sorunsuz çalışıyorsa iyi
oyun içi tek sorun master olayı prosedürlü halinde ekli değildi yani master acıksa job değişimden acık olarak gelmesi kapalıysa kapalı gelmesi gerekiyor öbür türlü oyun acıgı olabiliyor.
Kimisi bunu değiştirmiyor oyuncu zaten kc vermiş diyor masteri böyle açabilir diye düşünüyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

teşekkürler inceleyelim güzel kısaltılmış sorunsuz çalışıyorsa iyi
oyun içi tek sorun master olayı prosedürlü halinde ekli değildi yani master acıksa job değişimden acık olarak gelmesi kapalıysa kapalı gelmesi gerekiyor öbür türlü oyun acıgı olabiliyor.
Kimisi bunu değiştirmiyor oyuncu zaten kc vermiş diyor masteri böyle açabilir diye düşünüyor

Bu direk sorunsuz kardesim ama her soacs desteklemiyor bunu onu biliyorum bu pat diye direk ceviriyor sorunsuz masterliysen masterli mastersiz ise mastersiz olarak

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Bu direk sorunsuz kardesim ama her soacs desteklemiyor bunu onu biliyorum bu pat diye direk ceviriyor sorunsuz masterliysen masterli mastersiz ise mastersiz olarak

o zmn güzelmiş osmanx içinde ekli olsada herkese eksik verdiğinden kimse güncel soacsta ne oldugunu bilmiyor 😄

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...