Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
LostMan

Zonelere Göre Exp Oranlarını Arttırma

Önerilen Mesajlar

Alıntı
Uskoyu baz alarak yapabilirsin. Tamamen sana ve mantığına kalmış birşey @ MyStikal

Benim merak ettiğim aslında bu işin matematik kısmı hocam.

Yani herhangi bir lwl in istediği exp miktarı ile yaratıkların vereceği exp miktarını mantık olarak nasıl ayarlamak gerekiyor ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Benim merak ettiğim aslında bu işin matematik kısmı hocam.

Yani herhangi bir lwl in istediği exp miktarı ile yaratıkların vereceği exp miktarını mantık olarak nasıl ayarlamak gerekiyor ?

Matematikselden kastını anlayamadım ? Konuya örnek olarak 50-60 Level arası Deruvish Apostle de exp kasılır. Levele göre exp ve monster , monstera göre exp (Misal veriyorum 59 dan 60 a level almak için 500 apostle veya 1000 deruvish vs...) Bunları ayarlamak tamamen sana kalmış. Tabi işin bir de Premium kısmı var gerekli ayarlamaları yaparken bunu da göz ardı etme @ MyStikal

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Matematikselden kastını anlayamadım ? Konuya örnek olarak 50-60 Level arası Deruvish Apostle de exp kasılır. Levele göre exp ve monster , monstera göre exp (Misal veriyorum 59 dan 60 a level almak için 500 apostle veya 1000 deruvish vs...) Bunları ayarlamak tamamen sana kalmış. Tabi işin bir de Premium kısmı var gerekli ayarlamaları yaparken bunu da göz ardı etme @ MyStikal

Teşekkür ederim. Matematiksel mantıkdan kastım kısmen bu söylediğin şeydi. 59 dan 60 a geçmek için 500 apost kesmek, yani 500*expmiktarı = lwl gibi. Oyunun geneline bunu uygulamak için de artık deneye deneye yapıcam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Teşekkürler. Orta zorlukta bir db editleme ye çalışıyorum. LWL exp oranlarını nasıl ve neye göre ayarlayabilirim fikir verir misiniz ?

orjinale göre ayarla bro, knight online exp oranları yaz çıkıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...