Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
MOMENTUM

Soacs bilmediğiniz birkaç komut [Online]

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar birçok kişi bu komutları bilmiyordur işinize yarayabilir, Soacsx.dll den ayıklamıştım bir ara.

Gizli İçerik

Gizli içeriği görmek için bu konuya bir mesaj yazın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende bi ara herşeyi ayıklamıştım kenarda duruyo herşey masaüstü emektar pc açarsam paylaşıcam 😄

ce kullanmasını bilen kişi soacs açıp incelese istemediği kadar komut görür 😄 bunlar devede kulak

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

bende bi ara herşeyi ayıklamıştım kenarda duruyo herşey masaüstü emektar pc açarsam paylaşıcam 😄

ce kullanmasını bilen kişi soacs açıp incelese istemediği kadar komut görür 😄 bunlar devede kulak

Soacsx.dll de bir çok komut var ama çoğu çalışmıyor komut olarak ekli ama işlevi yok uzun süre test etmiş birisi olarak söylüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Soacsx.dll de bir çok komut var ama çoğu çalışmıyor komut olarak ekli ama işlevi yok uzun süre test etmiş birisi olarak söylüyorum.

kullandıgın versiyon eski olabilir ben kendim unpackladgm soacsta 1 sayfa dolusu çalışan komut mevcut hemde çok süper şeyler mevcut
güncel soacsx.dll bulup incele görürsün.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

kullandıgın versiyon eski olabilir ben kendim unpackladgm soacsta 1 sayfa dolusu çalışan komut mevcut hemde çok süper şeyler mevcut
güncel soacsx.dll bulup incele görürsün.

tarihine bakacaktımda bulamadım soacsx.dll yi akşam işten gelince geniş kapsamlı arama yapıp bulup bakarım, bir çok komut vardı hp belirme, belirli zonelerde skilli kullanıma kapatma vs.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...