Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
LostMan

Unrighteous Küfür

Önerilen Mesajlar

Unrighteous bu kişinin küfürden ceza alması gerekiyor.
Hakkında bir sürü şey sayabilirim ama coluk cocukla ugrasmıcam.
Söylediklerim hepsi dogru oldugu için zoruna gidip anca küfür edersin o da karakterini ortaya cıkarır.

Ayrıca forumda report sistemi bulunmuyor özel msjlarda göremedim yoksa konu açmayacaktım admin uyarısı üzerine açtım.

Pra6YN.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin

Forumda report sistemi yerine yapılan suç hakkında Şikayet ve Öneriler bölümüne gerekli video yada resim ile konu açarsanız gerekli olan inceleme yapılacaktır.
Kullanıcı arasında özel mesaj bölümünden yapılan iletişimi yöneticiler ve moderatör üyeler görebilmektedir.
Siz özel mesajı silmediğiniz sürece karşıdaki kişinin size ne yazdığını onaylayıp gerekli işlem yapılmaktadır.
Ayrıca yöneticiye bildirmek yerine lütfen Şikayet ve Öneri bölümüne konu açınız.

@ LostMan bu söylediklerimi zaten biliyorsun senin için değil herkes için anlatım yaptım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin

@ LostMan

http://www.kodevelopers.com/database/237-v1299-icin-farkli-ve-essiz-eklentiler.html

bu konuda tartışma çıkmış ve üstüne bu mesajı yollamış, forumda tahrik edici konuşmalar yapmak ve tartışmakta yasak varsa bir probleminiz bundan sonra forum dışında iletişime geçerek kendi problemlerinizi çözebilirsiniz.

@ OzkanOzdemir mesajları temizlemiş bu yüzden detayını bilmediğim için işlem yapamıyorum

@ Unrighteous durumdan şikayetçi, özkan gerekli açıklamada bulunduğu zaman durum tekrar değerlendirilecek

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

@ LostMan

http://www.kodevelopers.com/database/237-v1299-icin-farkli-ve-essiz-eklentiler.html

bu konuda tartışma çıkmış ve üstüne bu mesajı yollamış, forumda tahrik edici konuşmalar yapmak ve tartışmakta yasak varsa bir probleminiz bundan sonra forum dışında iletişime geçerek kendi problemlerinizi çözebilirsiniz.

@ OzkanOzdemir mesajları temizlemiş bu yüzden detayını bilmediğim için işlem yapamıyorum

@ Unrighteous durumdan şikayetçi, özkan gerekli açıklamada bulunduğu zaman durum tekrar değerlendirilecek

ben konuya yorum attım ne şahsına kötü laf kullandım ne de başka birşey olayı tahrik ederek kışkırtmasını iyi biliyor oyle konuşunca olayın boyutu tartışmaya döndü tabi ben gerçeklerden bahsedince de hazmedemedi özel msjtan yazmaya başladı 😄

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...