Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
kosp51

SexyKO Bugları

Önerilen Mesajlar

Admin

Hatırladığım kadarıyla party damage ayarlamarı yapılmamıştı.
Yani kutuya en son damage atan kutuya sahip oluyordu.
Bir tek bunu hatırlıyorum üstün körü göz attığım için anca bu kadar oluyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Bug'lardan önce bir databasesini oluşturun sonra oyuna girersiniz :)

vay arkadaş ne databasemiş herkes bir database database 2 3 tane tablo yok altı üstü onu da kaynak kod içinden bakıp eksiğini tamamlıyorsun.

Database'i düşünmeyin, neredeyse 100 tane fonksiyon eksik belki fazlada olabilir. Hangileri eksik diye merak ederseniz ".h" uzantılı dosyalara bir bakmanızı tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
vay arkadaş ne databasemiş herkes bir database database 2 3 tane tablo yok altı üstü onu da kaynak kod içinden bakıp eksiğini tamamlıyorsun.

Database'i düşünmeyin, neredeyse 100 tane fonksiyon eksik belki fazlada olabilir. Hangileri eksik diye merak ederseniz ".h" uzantılı dosyalara bir bakmanızı tavsiye ederim.

:))) şuan o source piyasadaki sourcelerden 100 kat daha iyidir. Temel sorunlar fixlenmiş, stabil 600/700 user kaldıran bir files o.
Ki Databasesini tam ayarlaman o kadar kolay değil, neyi neye göre ayarlayacağını iyi bilmen lazım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
:))) şuan o source piyasadaki sourcelerden 100 kat daha iyidir. Temel sorunlar fixlenmiş, stabil 600/700 user kaldıran bir files o.
Ki Databasesini tam ayarlaman o kadar kolay değil, neyi neye göre ayarlayacağını iyi bilmen lazım.

Öncelikle ben fonsiyonların eksik olduğunu söyledim, dosyaların iyi veya kötü olduğuna dair bir şey söylemedim. Ki sende bütün kodları satır satır kontrol etmediysen böyle bir şey söylemen doğru olmaz. Gelelim DB'ye neyi neye göre ayarlaman gerektiği de orada yazıyor. Programa malum olmuyor. Son olarak eğer tespit ettiğin bugları söylersen daha iyi olur malum konuyu onun için açtık :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...