Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
xterme

[1453] Şuana Kadar Gördüğüm En iyi Source [2018]

Önerilen Mesajlar

Merhaba Arkadaşlar Sizlere Baska bir yerden bulup Denediğim Bir source Paylasiyorum Dosylar ALINTIDIR Gorduğum en iyi 1453

https://www.youtube.com/watch?v=WbzOPP9xjNQ&feature=youtu.be

VISUAL STUDİO 2015 SORUNSUZ DERLEDİM

OVGgn0.png
Orjinal Bdw (v1453 Dünyada tek)
Military Camp
Pathos Npc ( Herhangi bi zone de pk atarken yada monster keserken karşınıza çıkıyor tıkladığınız da size bazı özellikler veriyor.Buff,hp,ac gibi)
Bot Sistemi (Oyuna istediğiniz kadar sanal karakter sokabiliyorsunuz.Hazır kodları src ye entegre edilmiş şekilde istediğiniz kadar karakter sokabilirsiniz)
Tüm düpe yöntemleri Fix
Tüm eventler orjinal şekilde sorunsuz
Tüm Questler Sorunsuz
Toplu Quest Sistemi aktif
Tüm Skiller Sorunsuz
Csw dahil tüm savaşlar sorunsuz
Upgrade sistemi sorunsuz
Cash kırdırma,power up store sorunsuz
Monster hızları ve monster bugları Fix
Tüm Classlar eşit
ve daha yüzlerce özellik fixlenmiştir.

Rar şifresi : kodevelopers.com

Gizli İçerik

Gizli içeriği görmek için bu konuya bir mesaj yazın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu dosyalar daha öncesinde bir forumda paylaşılmıştı. Uygun veritabanı ayarlamak lazım teşekkürler paylaşım için , kullanmak isteyen arkadaşlar için iyi olacağını düşünüyorum bende daha öncesinde incelemiştim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
buna özel db varmı acaba?

Db malesef yok Ama ayarlanabilir ben denedim db sql 2017 olduğu için db yedeklemeden sildim :abow:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok oldu ben bu src leri paylaşalı kendi forumumda paylaşmışdım.Db 1886'dan çevirmedir o mantıkla 1 saate uyarlayabilirsiniz.Clienti bi ara vakit bulursam upload ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Çok oldu ben bu src leri paylaşalı kendi forumumda paylaşmışdım.Db 1886'dan çevirmedir o mantıkla 1 saate uyarlayabilirsiniz.Clienti bi ara vakit bulursam upload ederim.

Upload edersen eklerim konuya senin konuya yönlendirme yeri ekelriz kardrsim teşekkürler Tengri

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...