Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
Darklenox

2125 DarkLenox Src

Önerilen Mesajlar

Sourceler Nerdeyse Tamamen Fix Gözden Kaçmış Bazı Şeyler Olabilir Socket Yapıları İyi

Bot Sistemi Ekli + bot 83 3 83
Bot Sistemi +bot (saniye)(3,4,5 oturan ölü olan tip felan (Level))
Botlara İtem Ekledim Komple
Source Tarafında Speed Hack Gibi Özellikler Engelli
Gmyi Görünür Yaptım Komple
İp Ayarlarını Database SETTINGS_LOGIN Adlı Tablodan Yapıyorsunuz

Database Özellikleri
+10 No Reb Silah Ve İtem Başlangıç
+3 Takı Set

Farm Çevirmek İstersenizde Create New Chardaki Beginner İtemi Kaldırın

Rar Şifresi : www.kodevelopers.com
Source Satmaya Çalışanlara İnat :)

Gizli İçerik

Gizli içeriği görmek için bu konuya bir mesaj yazın.

aiDv2q.png
JgvaVO.jpg
wv7sOZ.jpg
7feQ1N.jpg
1Zryn3.jpg
NtO7zk.jpg
vYJHtq.jpg
ipZFve.jpg
MRLmRd.jpg
f6rSOg.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Soket sistemi emreyle benim sexykodan aktardığımız soketler , bir forum tarafından eski çalıştığım srcler paylaşılmıştır , src'de ismime dahil bir çok notlar düşülü ve arkadaş heryeri ben yaptım dercesine düzenlemiş.

Bu source benim de değil kesinlikle poyraz'ın dosyaları ama üstünde benimde bir çok emeğim bulunmuştur.

Vicdanınız el verdiyse , bu sourceyi ben yaptım düzelttim diye paylaşımda kalsın , gerisi size emanet, iyi günler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Soket sistemi emreyle benim sexykodan aktardığımız soketler , bir forum tarafından eski çalıştığım srcler paylaşılmıştır , src'de ismime dahil bir çok notlar düşülü ve arkadaş heryeri ben yaptım dercesine düzenlemiş.

Bu source benim de değil kesinlikle poyraz'ın dosyaları ama üstünde benimde bir çok emeğim bulunmuştur.

Vicdanınız el verdiyse , bu sourceyi ben yaptım düzelttim diye paylaşımda kalsın , gerisi size emanet, iyi günler.

cengo o senin dediğin srclerde görüntü buguna kadar heyşey vardı bir socket yapısını aldım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

aaaaaaa şapşap öyle demesene adam %99 kendi yaptı hepsini

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Sourceler Nerdeyse Tamamen Fix Gözden Kaçmış Bazı Şeyler Olabilir Socket Yapıları İyi

Bot Sistemi Ekli + bot 83 3 83
Bot Sistemi +bot (saniye)(3,4,5 oturan ölü olan tip felan (Level))
Botlara İtem Ekledim Komple
Source Tarafında Speed Hack Gibi Özellikler Engelli
Gmyi Görünür Yaptım Komple
İp Ayarlarını Database SETTINGS_LOGIN Adlı Tablodan Yapıyorsunuz

Database Özellikleri
+10 No Reb Silah Ve İtem Başlangıç
+3 Takı Set

Farm Çevirmek İstersenizde Create New Chardaki Beginner İtemi Kaldırın

Rar Şifresi : www.kodevelopers.com
Source Satmaya Çalışanlara İnat :)

Source Download Link : Dosya.tc -
Database Download Link :Dosya.tc -
Patch Download Link : File sharing and storage made simple

aiDv2q.png
JgvaVO.jpg
wv7sOZ.jpg
7feQ1N.jpg
1Zryn3.jpg
NtO7zk.jpg
vYJHtq.jpg
ipZFve.jpg
MRLmRd.jpg
f6rSOg.jpg

kesin sen yapmıssındır :d

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çalışıyor linkler
-- mesaja ek olarak --

Alıntı
Yaptığım bir çok kısımda facebook profilmi atmıştım , Turkey.Empire olarak değiştirmen?

hem dosyalar benim diyon hem dosyalar poyrazın diyon senide anlamak zor demekki sende bulduğun srclerin üstüne yatıp adını yazıyon haha :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
çalışıyor linkler
-- mesaja ek olarak --

hem dosyalar benim diyon hem dosyalar poyrazın diyon senide anlamak zor demekki sende bulduğun srclerin üstüne yatıp adını yazıyon haha :D

AbQWFVz0SdmM2H0JFmgPZg.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
AbQWFVz0SdmM2H0JFmgPZg.png

güzel soruyu sormak güzel ancak.. Poyroz diye ait degildir..

Kim oldugunu bilmiyorum Onun 'Ortak' var mış onda editliyormuş yasin editmeyi bilmiyormuş onun bana söylemiş..

Teşekkürler iyi çalışmalar..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin
Alıntı
patch linki sorunlu kardeşim
-- mesaja ek olarak --
derleme yaparken bu hataları alıyorum nasıl düzeltebilirim?

https://prnt.sc/hwvvny

Source BOOST kütüphane kurulumu (BÜTÜN BOOST HATALARI İLE İLGİLİ ÖNCE BUNU OKUYUN!)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
patch oyuna giriş exesi felan boostu indirip cnin içine koyun sonra src propertiesinden boost ve boost librarynin yerini belirtin

Dosyalar bana ait demedim , üzerinde çalıştığım ve emeğimin bulunduğu dosyalar dedim.
Eklediğim bir çok sistem bana aittir / cengizbarul yazan yerlerin hepsini Turkey.Empire olarak değişmişsin usta güzel emeğe konuş ve ben yaptım demek.

Umrumda değil eski olan sourceler ama ben yaptım demen çok saçma
bunun yerine arkadaşlar ben aptal bir lamerim , ben yaptım herşeyi gözlerimi kapatıp fixleyebiliyorum inanmassan ko züürtte paylaştıklarıma bak deseydin , sana daha çok inanabilirdik.

Kaç yaşına gelmişsin , utanmıyonmu 18 yaşında bi çocuğun emeklerini değişmeye :weed:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
patch oyuna giriş exesi felan boostu indirip cnin içine koyun sonra src propertiesinden boost ve boost librarynin yerini belirtin

patch indirme linki çalışmıyor dostum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Dosyalar bana ait demedim , üzerinde çalıştığım ve emeğimin bulunduğu dosyalar dedim.
Eklediğim bir çok sistem bana aittir / cengizbarul yazan yerlerin hepsini Turkey.Empire olarak değişmişsin usta güzel emeğe konuş ve ben yaptım demek.

Umrumda değil eski olan sourceler ama ben yaptım demen çok saçma
bunun yerine arkadaşlar ben aptal bir lamerim , ben yaptım herşeyi gözlerimi kapatıp fixleyebiliyorum inanmassan ko züürtte paylaştıklarıma bak deseydin , sana daha çok inanabilirdik.

Kaç yaşına gelmişsin , utanmıyonmu 18 yaşında bi çocuğun emeklerini değişmeye :weed:

2 sene sonra askere gidicen sen çocukluğu aşmışın biraz küçülde cebime gir :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
komik şeyler :) ismi lazım olmayan forumdan yüz bulamayan arkadas gelmiş burda ''BEN YAPTIM'' imaları ile konu acmıs komik

komik olan obede ile dialoglarınızı silmeyi unutmuş olmanız aynı şekilde upload edicemki millet nasıl biri oldunu görsün :d sourcedeki her yeri obede yapmış resmen senin 1 gram bilgin yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...