Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
kasim20

Başlangıç Parası 1299

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar 1299 databasede başlangıç parası 500 k idi ben onu 20 k yapmak istiyorum ama olmuyor...başlangıç parasını şurdan ayarlamaya çalışıyorum acaba yanlış mı yapıyorum...

https://prnt.sc/ho10gi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Merhaba arkadaşlar 1299 databasede başlangıç parası 500 k idi ben onu 20 k yapmak istiyorum ama olmuyor...başlangıç parasını şurdan ayarlamaya çalışıyorum acaba yanlış mı yapıyorum...

https://prnt.sc/ho10gi

Oradaki değeri değiştirerek tabloyu kaydettikten sonra olmuyorsa, CREATE_NEW_CHAR prosedürünü kontrol et. Muhtemelen orada değer verilmiştir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Oradaki değeri değiştirerek tabloyu kaydettikten sonra olmuyorsa, CREATE_NEW_CHAR prosedürünü kontrol et. Muhtemelen orada değer verilmiştir.

nerden bakıcaz CREATE_NEW_CHAR prosedürüne öyle bir yer yok bu konularda acemiyimde yardımcı olabilirseniz sevinirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

nerden bakıcaz CREATE_NEW_CHAR prosedürüne öyle bir yer yok bu konularda acemiyimde yardımcı olabilirseniz sevinirim

Prosedürü direkt olarak buraya atarsan kontrol ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Prosedürü direkt olarak buraya atarsan kontrol ederim.

programmability>Stored Procedures de imiş Create_new_char...internetten baktım create_new_char nerede diye 😄 böyle konularda acemilere...o prosedürlere nerden girebileceginide söylerseniz daha açıklayıcı olur malum emektarlar kadar bilgimiz yok daha yeni başlıyoruz 😄 teşekkür ederim tekrar ayarladım sanırım tekrar deneyecegim yeni char açıp...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

programmability>Stored Procedures de imiş Create_new_char...internetten baktım create_new_char nerede diye 😄 böyle konularda acemilere...o prosedürlere nerden girebileceginide söylerseniz daha açıklayıcı olur malum emektarlar kadar bilgimiz yok daha yeni başlıyoruz 😄 teşekkür ederim tekrar ayarladım sanırım tekrar deneyecegim yeni char açıp...

İnternetten kolaylıkla bulabileceğin şeyleri genelde anlatmıyoruz. Microsoft SQL Server dünya çapında kullanılan bir uygulama olduğu için, gerekli anlatımlara Türkçe/İngilizce olarak bir çok kaynaktan erişebilirsin. Ancak çok fazla insan problem yaşarsa bir konu üzerinde, onunla alakalı bilgilendirme konusu açıyoruz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...