Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
hayalc

Hiçbir Serverda Olmayan Yeni Silahlar

Önerilen Mesajlar

Selamlar. Arşivi temizliyordum, önceden oyuna aktardığım ve henüz kullanamadığım yeni itemleri paylaşmak istedim, belki hoşuna gidip kullanmak isteyen çıkabilir. Sadece görünüşlerini ve item iconlarını paylaşıyorum, kafanıza göre istediğiniz özellikte silah oluşturup, tbl'inizi db'nizi vs ayarlayabilirsiniz.

Görünüşlerine göre Two-Handed Spear, Shield, Dagger, Bow, Staff olmak üzere 5 adet silah mevcut.

Resimlere geçersek:
Dagger
Oy61XP.jpg
zJkPz9.jpg
GyA8rV.jpg

Bow
0G6M5o.jpg
4GoBJJ.jpg
JOJogj.jpg

Shield
yza7O7.jpg
6yVAz3.jpg

Two-Handed Spear
3pZb4r.jpg
pG3ZZN.jpg
kXzNN7.jpg

Staff
a1QOOR.jpg
YOLXXa.jpg
8Nv44r.jpg
DybNN1.jpg

Link:

Gizli İçerik

Gizli içeriği görmek için bu konuya bir mesaj yazın.

Herhangi bir sıkıntı çıkarsa, item gözükmemesi, client hatası vs lütfen yorum olarak belirtin yardım etmeye çalışırım İyi günler, iyi oyunlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

bunları kendınızmı tasarlıyorsunuz yoksa farklı bır oyundamı alıyorsunuz
tasarlıyorsanız hangı program ile 3d çizimi yapıldı

Bunları başka oyundan almıştım ama hangi oyundan aldım hatırlamıyorum, 2-3 sene oldu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin
Alıntı

Bunları başka oyundan almıştım ama hangi oyundan aldım hatırlamıyorum, 2-3 sene oldu.

Shaiya Online diye biliyorum oradan almıştım 1298 eklemiştim zamanında aynılarını mustafada resimleri duruyordur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Shaiya Online diye biliyorum oradan almıştım 1298 eklemiştim zamanında aynılarını mustafada resimleri duruyordur.

Aynen Shaiya Online'dı doğru, şimdi hatırladım ERU Online için yapmıştım hatta ama kullandılar mı bilmiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Shaiya Online bende cok duydum knigth benzerliği var orada party sayısı cok yuksek :F yabancılarda çok oynuyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

paylaşım için teşekkürler. Benim başka bir sorunum var. kendi dizayn ettiğim itemi mesh olarak .n3cskins veya .n3pmesh olarak nasıl export ederiz . son 3 aydır baya araştırma yaptım Fakat bulmadım. Diğer konularda ve forumlarda paylaşılan konularada baktım Texture kısmı tamam her türlü çözülüyor . Fakat obj veya FBX formatını bir türlü .n3pmesh ve .n3cskin olarak export edecek metot bulamadım. Konuda bilgin varsa yardımcı olur musun.
-- mesaja ek olarak --
bu arada .n3cskins uzantılı dosyaları import eden Object Converter 6.4 programını buldum. youtube'da rus birisi paylaşmış. Fakat export kısmında .n3cskins veya .n3pmesh yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...