Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
Orçun

C# Öğrenmek isteyenler için kitap çekilişi.

Önerilen Mesajlar

Vakit ayıramadığım için bir türlü bitiremediğim Kodlab yayınlarının ''HER YÖNÜYLE C# 6.0'' kitabını forumumuzdan bir arkadaşımıza hediye etmek istiyorum. Kitap hiç C# bilgisi olmayan kişilerin bile rahatlıkla anlayacağı bir dil ile yazılmış olup bilgisi olan arkadaşlarında bilgilerini pekiştirmek için kullanabileceği bir kaynak.

155951.jpg
Kitap içeriği;

Alıntı

• .NET Geliştirme Ortamı
• Konsol Ekranı
• Sabitler ve Değişkenler
• Kullanıcı Tanımlı Veri Tipleri
• Struct Oluşturmak
• Enum Oluşturmak
• Boxing ve Unboxing
• Operatörler
• Kontrol Yapıları
• Döngüler
• Diziler ve Koleksiyonlar
• Hata Denetimi
• Formlar Ve Kontroller
• Diyalog Pencereleri
• String İşlemleri
• Tarih – Zaman Metotları
• StringBuilder Sınıfı
• Tarih - Zaman Metotları
• Regular Expressions
• Dictionary Initializer
• Setup Hazırlama
• System.Drawing Sınıfı
• Yazdırma İşlemleri
• Metotlar
• Genişletme Metotları (Extension Methods)
• Class (Sınıf) Yapısı
• User Control Hazırlama
• Registry İşlemleri
• Word ve Excel Programlarını Kullanma
• İşletim Sistemi Kaynaklarına Erişim
• WMI (Windows Management Instrumentation) Sınıfı
• Dosya ve Klasör İşlemleri
• Veritabanı İşlemleri
• Sorgular
• LINQ
• Threading
• Paralel Programlama
• Matematiksel Metotlar
• Resource Dosyaları
•Auto Property Initializer
•ve Daha Fazlası

Çekiliş ayrıntıları;

• Çekilişe katılmak için bu konuya yorum ve teşekkür etmeniz gerekmektedir
  • Kargo parası @ Orçun yani benim şahsım tarafından karşılanacaktır.
  • Çekilişin bitiş tarihi belli değildir. Çekilişe katılan üye sayısı çok olduğunda kazanan kişi buradan konu içeriğine eklenecektir.

Katılan herkese şimdiden başarılar.

Not: Lütfen benim gibi vaktini ayıramayacak olan arkadaşlarımız çekilişe katılmasın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Vakit ayıramadığım için bir türlü bitiremediğim Kodlab yayınlarının ''HER YÖNÜYLE C# 6.0'' kitabını forumumuzdan bir arkadaşımıza hediye etmek istiyorum. Kitap hiç C# bilgisi olmayan kişilerin bile rahatlıkla anlayacağı bir dil ile yazılmış olup bilgisi olan arkadaşlarında bilgilerini pekiştirmek için kullanabileceği bir kaynak.

155951.jpg
Kitap içeriği;

İlgilenen arkadaşlar konu altına yorum bırakıp çekilişe katılabilir. Yeterli katılım sağlandığında çekiliş kısmını adaletli olması açısından forum yöneticilerine bırakıyorum.

Not: Lütfen benim gibi vaktini ayıramayacak olan arkadaşlarımız çekilişe katılmasın.

Çok güzel bir düşünce. Katılımcı arkadaşlara başarılar diliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çoook teşekür ederim Kazansakta kazanmasakta Helal olsun Ogrenmeyi isteyenlerdeniz.. 🙂 Kazanmasamda nasil temin edeceğimi Bildirirseniz Cok sevinirim neten baktığımda çok kitab var ama tabikide Guzel anlatimli olani tercih ederim.
-- mesaja ek olarak --
Bir sorum olacak Ben ozel guvenlik sekteründe Amirlik yapiyorum boşca vakit oldukca mobilden pdfleri neten indirip okuyorum eve gecincede bi kac deneme yapiyorum Lakin c++ Tam ögrenmeden c# Gecmem doğrumu acaba Aklima c# yati aklimdan cikmiyor c++ bakiym dedimde bile tuyleirm diken diken oluyor 🙂

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

çoook teşekür ederim Kazansakta kazanmasakta Helal olsun Ogrenmeyi isteyenlerdeniz.. 🙂 Kazanmasamda nasil temin edeceğimi Bildirirseniz Cok sevinirim neten baktığımda çok kitab var ama tabikide Guzel anlatimli olani tercih ederim.
-- mesaja ek olarak --
Bir sorum olacak Ben ozel guvenlik sekteründe Amirlik yapiyorum boşca vakit oldukca mobilden pdfleri neten indirip okuyorum eve gecincede bi kac deneme yapiyorum Lakin c++ Tam ögrenmeden c# Gecmem doğrumu acaba Aklima c# yati aklimdan cikmiyor c++ bakiym dedimde bile tuyleirm diken diken oluyor 🙂

Mesut C# , C++'a göre daha kolay yazımı olan ve Microsoft desteği olduğu için çok fazla türkçe ve yabancı kaynak bulabileceğin dil. Amma velakin C++ da ilerleme kaydettiysen C++ üzerinden devam etmeni daha sonrasında C# geçmeni öneririm. Programlama mantığını çözdükten sonra her dili gerekli özgüveni verdikten sonra kolaylıkla öğrenebilirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

orçun çekiliş bitmemiştir inşallah benide aday kabul edebilirsin 🙂

Estağfurullah. Şuan için katılım az olduğundan bir süre daha devam edecek.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar ben programlama dili öğrenmek istiyorum

https://www.kodevelopers.com/yardim/6542-programlama-dili-ogrenmek-istiyorum.html#post38334

burada bir konum var sizden ricam müsait olduğunuzda bir göz atıp görüş bildirebilir misiniz?

Şimdiden teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...