Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
BurakGozet

Sadece maradonda 15 dakikada bir clientte çalışmayı durdurdu hatası

Önerilen Mesajlar

Merhabalar,
Maradonda özellikle bayrakların orada beklerken 15 dakikada bir clientte çalışmayı durdu hatası alıyorum sourcede 15 dakikada bir clan ve user rank update eden fonksiyon çalıştığı zaman kapandığını düşündüm breakpoint koyup kontrol ettim sorun orada değil. Sanıyorum ki client kendisi içerisindeki bir thread çalıştırarak bir istek yapıyor clan bayrakları için. clan bayraklarında değişim olmazsa kapat hatası gelmiyor sizce bu sorun neden olabilir? clan bayraklarını güncelleyen paket hangisidir ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aynı sorun bende de vardı. Misc Object yada fx değiştirerek hatadan kurtulmuştum
-- mesaja ek olarak --

Alıntı

Aynı sorun bende de vardı. Misc Object yada fx değiştirerek hatadan kurtulmuştum

3 den birisiydi hatırlamıyorum tam olarak ama 🙂

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

2167 için diyorsan bugün içerisinde linkleri yenileyeceğim.
Sana özelden attıydım deneme zahmetinde bulunmamıştın.

skype bakabilirmisiniz acaba.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

2167 için diyorsan bugün içerisinde linkleri yenileyeceğim.
Sana özelden attıydım deneme zahmetinde bulunmamıştın.

Sabah 9 akşam 7 çalışıyorum. Akşamları bu işlere bakabiliyorum. 2167 exeyi denedik ama 2 3 hata gördük, yetişmez diye bizim serverin açılışına kadar onlara zaman ayırmak istemedim,2083'den devam ediyorum. 2167 ileride bakacağız zaman olduğunda ilgilendiğin için teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

-- mesaja ek olarak --

3 den birisiydi hatırlamıyorum tam olarak ama 🙂

Genellikle Client Hataları Fx Klasörü Alakalı Oluyor Moradon.Opdsub efeckleri alakalı ölabilir..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Genellikle Client Hataları Fx Klasörü Alakalı Oluyor Moradon.Opdsub efeckleri alakalı ölabilir..

15 25 30 dk sürebiliyor bu kapat hatası ve anvil town arasında oluyor fx le alaklımıdır log.klg dede sabiit bir hata yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...