Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
KODevelopers

1886 Orjinal fix Soruce Koreli

Önerilen Mesajlar

Alıntı

biraz daha detay verebilir misin emre. fixlenmesi gereken buglar fixlenmiş buglar vs. vs.

Merhaba.. pdf var indirebilirsi orda bakabilirsi.

https://raw.githubusercontent.com/0xmalloc/knightonline/master/%E6%B8%B8%E6%88%8F%E5%AE%9E%E7%8E%B0%20Knight.pdf
-- mesaja ek olarak --

Alıntı

Daha detaylı bi açıklama güzel olurdu, bi bakalım...

Buyrun

https://raw.githubusercontent.com/0xmalloc/knightonline/master/%E6%B8%B8%E6%88%8F%E5%AE%9E%E7%8E%B0%20Knight.pdf

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Teşekkürler
-- mesaja ek olarak --
Pdf baktım da Çince mi artık Japonca mı neyse hiç bir şey anlamadım forumda o dilleri bilen de varsa helal olsun. Çok güzel açıklama yapmış pdf de kusursuz anladık (!)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Teşekkürler
-- mesaja ek olarak --
Pdf baktım da Çince mi artık Japonca mı neyse hiç bir şey anlamadım forumda o dilleri bilen de varsa helal olsun. Çok güzel açıklama yapmış pdf de kusursuz anladık (!)

Yarın açıklayabilirim çevirim ben dilini Japonya ve çin aynı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

@ KiraAmora61 anladığım kadarıyla sen de şifreyi bilmiyorsun gün içerisinde geri dönüş sağlamanı rica ediyorum.

link şifresi koymuşum link ekler misin masaj gönderiyorum..
-- mesaja ek olarak --

Alıntı

teşekkürler
-- mesaja ek olarak --
rar şifresi ne bunun

Ekliyorum şifre kaldırıyorum.
-- mesaja ek olarak --

Alıntı

is big fake.

maybe 🙂

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ya Emre saçma sapan şeyler paylaşıp insanların zamanlarını çalma burda kardeşim. Şifre bile koymamışsın ne iş yaptığını sende bilmiyorsun zaten. İndirmeyin zaman kaybı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Sana mı sorucagım kardeşim github da baksana oraya ne konuşuyorsun yarabim.hö

bu ne şiddet celal. kardeşim 3 ay önce incelemiştim bizim piyasadaki en çöp dosyalar bile bu dosyalardan daha sağlamdır inanmayan incelesin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Ya Emre saçma sapan şeyler paylaşıp insanların zamanlarını çalma burda kardeşim. Şifre bile koymamışsın ne iş yaptığını sende bilmiyorsun zaten. İndirmeyin zaman kaybı.

Yanlışda Dosyayı yükledim.
-- mesaja ek olarak --

Alıntı

bu ne şiddet celal. kardeşim 3 ay önce incelemiştim bizim piyasadaki en çöp dosyalar bile bu dosyalardan daha sağlamdır inanmayan incelesin

3 ay nerde incelledi aptall.. nerde gördün.. neyi neyi inanicagım aptall..v :F:F:F:F:F:F

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Öncelikle paylaşım hakkında olumsuz yorum yapanlar için şunu söylemek istiyorum eğer ki yorumunuz yapıcı eleştiri sınırları içerisinde değilse yorum yapmayın. Paylaşılan her ne olursa olsun sizin işinize yaramayabilir size işe yaramaz bile gözükebilir ancak bir başkasının aklındaki sorulara cevap olabilir. Paylaşan kişiyi kötülemek, kışkırtmak ve ya diğer kullanıcılar için ön yargı oluşturmak kimseyi mutlu etmeyecektir. Bırakın indirecek olan kişi işine yaramadığının kararını versin. Kısacası birinin çöpü başkasının hazinesidir.

Paylaşıma gelecek olursak geliştirme aşamasını github üzerinden takip ediyordum. 2 senelik bir geliştirme sürecinden geçti ve 3 sene önce bitti. Evet eksikleri var ancak 3 sene öncesi için düşünürsek stabil şekilde çalışan ve günümüzdeki kaynak kodların türediği bir proje. Yukarıda bahsettiğim gibi bir paylaşım herkese katkıda bulunmak zorunda değil sizlere katkıda bulunmazken bana gayet güzel bilgiler verebilir.

Son olarak konuda kışkırtıcı yorumlar yapmış olan ve yukarıdaki tanımlara uyan arkadaşlara uyarı geçmiş bulunuyorum. @ KiraAmora61 ise diğer üyelere karşı tavrından ötürü forumdan bir sonraki duyuruya kadar süresiz olarak uzaklaştırılmıştır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tesekurler
-- mesaja ek olarak --
Arkadaşlar Açiklamada Bakdim çinceyi cevirdim Adam şole demiş

Bu projenin amacı, hizmetlerin açılması için kullanılabilecek, hatasız ve istikrarlı bir sürüm oluşturmaktır.Bir araştırma ve geliştirme döneminden sonra nispeten kararlı ve titizlikle test edilmiş bir versiyon haline gelmiştir. 300-500 savaş alanı sunucusu, sizi dört gözle bekliyor

Eğer bir gelişme hayranıysanız ve bu temelde daha iyi bir Şövalye yaratmak istiyorsanız, lütfen benimle iletişime geçin.

İşte bu oyun için açık kaynak kodunu koruyan bir PP

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu dosyalar 4-5 ay once emrah kekosu tarafından satılıyordu korea 3.0 diye millete itelenmek üzereyken başka bir forumda uyarı olarak tengri tarafından paylaşıldı.Bu adam bu aralar bu paylaşım olayını kendi paylaşmış gibi göstermeye çok heveslendi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...