Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
muhtarbey

Bir kaç yaşadığım problem hk.

Önerilen Mesajlar

Merhabalar arkadaşlar benim için büyük belki sizin için kolay bir hata bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.

1. Pusta cart eklemek istiyorum yani toplu alım yapılamıyor tek tek alımda zorlanılıyor ( Nasıl çözebilirim çok araştırdım bulamadım)
2.Malice ve torrent skilleri canavarlara sanki etki etmiyor üstünde cok kısa kalıyor.
3.ms canavarlar suyun içinde kalıyor onu zone editörden yer değiştiremiyorum.

yardımcı olursanız sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1. anlamam
2. önce etki edip etmediğine bak 2 charla gir skilleri dene etki edip süresi az ise magic_type4 ten skilleri bulup duration olması lazım satırdan süreyi arttırabilirsin yada en basit skill ditör indirip ordan da yapabilirsin.
3. doğru anladıysam moblar olması gerektiği kordinatlarda değil mobların isminden sql de arama yaptır örneğin worm yaz çıkan listeden wormun ssid numarasını al 700 sonra k_npcpos ta bu ssid numarasını arat
SELECT * FROM [K_NPCPOS] WHERE NpcID LIKE '%700%'
çıkan listeden hangi zonedeyse moradon için 21 bul kordinatları senin olmasını istediğin yerin kordinatları ile değiştir.
update K_NPCPOS set leftx = '100' , TopZ = '81', RightX = '1121' , bottomz= '134' where NpcID = '700'
yanlız bu komutla bütün 700 olan wormları bu kordinata aktarırsın tavsiyem kopyala npcposa yapıştır sonra istediğin gibi değiştirirsin...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...