Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
byxox

Scream / Lr staf Vs Effect Hk

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhabalar

Scream / Ayak Kırma / Stun shock gibi skıllerı bastıgımda damage karşı tarafa vuruyor problem yok fakat effect ler benim üzerimde görunuyor. Scream'ın kırmızı kırma skilinin efecti vuran karakterin üzerinde görünüyor. Hangi tabloyu kontrol edebilirim yardımcı olurmusunuz.

Tesekkurler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Skill_main_magic_us tbl sinde 8. stun skill atıldığında sizde meydana gelecek effectin kodunu barındırır, 13. stun ise karşı tarafta oluşacak effectin kodunu barındırır hocam. Düzenlemeyi buradan yapmanız gerek bence. (19xx server datası için geçerlidir sütun numaraları, farklı versiyonlarda değişebilir )

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Skill_main_magic_us tbl sinde 8. stun skill atıldığında sizde meydana gelecek effectin kodunu barındırır, 13. stun ise karşı tarafta oluşacak effectin kodunu barındırır hocam. Düzenlemeyi buradan yapmanız gerek bence. (19xx server datası için geçerlidir sütun numaraları, farklı versiyonlarda değişebilir )

selam dostum

ben ınceledım tbl edıtor ıle ekran resmı cektım en altta solda 26 olan yer scream'ın yerıdır

8.sırada bende meydana gelecek effect 2601
13.sırada karsıda meydana gelecek effect 10124 olarak ayarlanmıs

ben db den magıc tablosundan kontrol ettıgımda oda bu sekılde ayarlanmış

kodlar dogrumudur acaba? suanda kırmızı scream effectı benım uzerımde damage vurdugum kısıde yazıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
selam dostum

ben ınceledım tbl edıtor ıle ekran resmı cektım en altta solda 26 olan yer scream'ın yerıdır

8.sırada bende meydana gelecek effect 2601
13.sırada karsıda meydana gelecek effect 10124 olarak ayarlanmıs

ben db den magıc tablosundan kontrol ettıgımda oda bu sekılde ayarlanmış

kodlar dogrumudur acaba? suanda kırmızı scream effectı benım uzerımde damage vurdugum kısıde yazıyor.

evet, effect idleri doğru hocam. O zaman sorun fileslerden kaynaklıdır. O konuda bilgim yok malesef.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Arkadaşlar merhabalar

Scream / Ayak Kırma / Stun shock gibi skıllerı bastıgımda damage karşı tarafa vuruyor problem yok fakat effect ler benim üzerimde görunuyor. Scream'ın kırmızı kırma skilinin efecti vuran karakterin üzerinde görünüyor. Hangi tabloyu kontrol edebilirim yardımcı olurmusunuz.

Tesekkurler

Merhabalar,

Bu skillerin morallerinde sıkıntı olabilir, veya GrantType4Buff tarafında hedef yanlış ayarlanmış olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Merhabalar,

Bu skillerin morallerinde sıkıntı olabilir, veya GrantType4Buff tarafında hedef yanlış ayarlanmış olabilir.

tesekkurler problem executetype4 den kaynaklıymış

BuildAndSendSkillPacket(pTmp, true, sCasterID, (*itr)->GetID(), bOpcode, nSkillID, sDataCopy);

if (!bSendSkillEffect)

{

bSendSkillEffect = true;

SendSkill();

ekleyınce duzeldı 🙂

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...