Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
PENTAGRAM

C#, Log dosyası okuma, ebenezere komut gönderme

Önerilen Mesajlar

Merhabalar,

4-5 sene önce bir pvp server için hazırladığım programdan alıntıdır. Fonksiyon, chat log dosyasını okuyarak, komutları ve bu komutları kullanan kullanıcıları ayıklar. Benzer işlemleri yapmak isteyen arkadaşlara referans olması açısından paylaşıyorum. Gerekli açıklamayı kod içerisinde satırları yorumlayarak yaptım.

Gizli İçerik

Gizli içeriği görmek için bu konuya bir mesaj yazın.

Kodlarda tanımlamasını vermediğim fonksiyonlar ve değişkenler mevcut. Buradaki kodları zaten kopyala yapıştır yapmanız için vermiyorum. Bakarak kendi fonksiyonlarınızı yazın.

Yararlı olması dileğiyle, iyi forumlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkür kardesim
-- mesaja ek olarak --

Alıntı
Merhabalar,

4-5 sene önce bir pvp server için hazırladığım programdan alıntıdır. Fonksiyon, chat log dosyasını okuyarak, komutları ve bu komutları kullanan kullanıcıları ayıklar. Benzer işlemleri yapmak isteyen arkadaşlara referans olması açısından paylaşıyorum. Gerekli açıklamayı kod içerisinde satırları yorumlayarak yaptım.

Kodlarda tanımlamasını vermediğim fonksiyonlar ve değişkenler mevcut. Buradaki kodları zaten kopyala yapıştır yapmanız için vermiyorum. Bakarak kendi fonksiyonlarınızı yazın.

Yararlı olması dileğiyle, iyi forumlar.

Kütüphaneye herhangi bi ekleyecegimiz bir séy varmi belirtirmisin kardesim sana zahmet
:napcan:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...