Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
TheMariaPuder

[YARDIM] Nguard TBL Geçirme Hk.

Önerilen Mesajlar

Merhabalar.
pathoswar servarında tbl deniyorum daha önceden ıd pass ekranında tbl editledğim zaman çalışıyordu şimdi ise çalışmıyor güncelleme geldi sanırım korumaya. procex Explorer İle 1 tane Nguard.dll'yi Süspendliyorum Sıkıntsıız Bir şekilde tbl geçiriyorum fakat 2 dk sonra dc ettiriyor. Bu Korumayı nasıl geçebilirim yardımcı olabilirmisiniz. TBL'yi geçebilirsem Forumda Paylaşmayı Düşünüyorumda.

Şimdiden Teşekkür Ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Merhabalar.
pathoswar servarında tbl deniyorum daha önceden ıd pass ekranında tbl editledğim zaman çalışıyordu şimdi ise çalışmıyor güncelleme geldi sanırım korumaya. procex Explorer İle 1 tane Nguard.dll'yi Süspendliyorum Sıkıntsıız Bir şekilde tbl geçiriyorum fakat 2 dk sonra dc ettiriyor. Bu Korumayı nasıl geçebilirim yardımcı olabilirmisiniz. TBL'yi geçebilirsem Forumda Paylaşmayı Düşünüyorumda.

Şimdiden Teşekkür Ederim.

korumayı başlatan dllyi suspendle zaman olarak dikkatli hamle yap tmmdır .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
korumayı başlatan dllyi suspendle zaman olarak dikkatli hamle yap tmmdır .

teamwiwer versem yardımcı olabilirmisn denedim dahalen aynı
-- mesaja ek olarak --
Alıntı
Karakter ekranina gel, tbl yi at starta bas ardindan tbl yi degistir de, olmazsa ilk tbl yi degistir sonra start de.

dediğ,in yöntemi denedim dahalen aynı oyuna girince dc veriyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

nguard.dll suspend konuma geldikten sonra dc yiyorsan, büyük ihtimal sunucu ile ping pong oynuyorlardır. Sunucu veri gelmeyince dc ediyordur.
İki yol var;
tbl yi nasıl koruduğunu bulup ona göre çözüm üretmek veya paketleri dinleyip,dll suspend durumdayken fake paket göndermek.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...