Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
lars

Gameserver ve AiServer Birleştirme

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar forumdada bir çok kişinin bu konu ile ilgili bilgi edinmek istediğine eminim gameserver ve aiserveri birleştirmek için neler yapmak lazım hangi bölümler üstünde ne uygulamak lazım bilgisi olan biri yardımcı olabilirse sevinirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Merhaba,https://www.kodevelopers.com/2000-paylasim/116-sexyko-server-files-ve-anti-cheat-source.html buradaki konudan kaynak kodlarını indirip kontrol edebilirsin, nasıl birleştirilir diye, en azından mantığını anlarsın. Bakarak kendi dosyalarına uygulayabilirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
acaba kime neden ne için teşekkür edeceğimizi sanamı sorucaz ?
açtıgı konu ile alakalı aklıma bi mantık doğdu

Niye celalleniyorsun aslanım burada bir soru kalıbı var. Neye teşekkür ettiğini sordum. Bu konuyu okuduktan sonra aklında bir mantık geldiyse onuda yazarak şu şu geldi teşekkür ederim diyebilirsin. Bu sayede medyumluk yapmamıza da gerek kalmaz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yönlendirme için teşekkürler arkadaşlar o dosyalarda birleşik olduğunu bilmiyordum bakarak aynı mantık birleştirdim aiserver ve gameserver arasında sürekli bi haberleşme olduğu için böyle daha sağlıklı oldu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Niye celalleniyorsun aslanım burada bir soru kalıbı var. Neye teşekkür ettiğini sordum. Bu konuyu okuduktan sonra aklında bir mantık geldiyse onuda yazarak şu şu geldi teşekkür ederim diyebilirsin. Bu sayede medyumluk yapmamıza da gerek kalmaz.

:D
@ OzkanOzdemir ne düşünüyorsun bu konu hakkında :)))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...