Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
AztreX

[1453] Server Files & Source & Database & Quest

Önerilen Mesajlar

Alıntı
@ AztreX acaba v1453 dekileri v1298'e geçirmek istesem örneğin Buradaki istediklerimi v1298 e geçirmek istiyorum nasıl yapabilirim bilgin varmıdır?

Çevirebilirsin.
Buraya paketini bakmak gerekiyor

verson.h
JvCryption.cpp
LoginHandler.cpp
LoginServer.cpp
LoginSession.cpp

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
öyle değil clientdeki özelliklerini almak istiyorum

Anladım.. Maxi-ko bi arkdaşım var onunla konuş 19x den 1298 Client çevirmiş..

https://www.kodevelopers.com/server-tanitimi/1348-homekocitynet-version-yukseliyor-tl-ve-kc-odullu-beta-18-kasim-cumartesi-2100-a.html

Skype adresi akinci.92

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Anladım.. Maxi-ko bi arkdaşım var onunla konuş 19x den 1298 Client çevirmiş..

https://www.kodevelopers.com/server-tanitimi/1348-homekocitynet-version-yukseliyor-tl-ve-kc-odullu-beta-18-kasim-cumartesi-2100-a.html

Skype adresi akinci.92

Sağ ol teşekkür ederim emre ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Visual Studio 2015 kullanıuyorum olmuyor yinede aynı hatayı veriyor
-- mesaja ek olarak --
aynı hataları almaya devam ediyorum c ye attım ama şu hataları alıyorum

Severity Code Description Project File Line Suppression State
Error LNK1104 cannot open file 'C:\AztreX_v1453_Src\src\../bin/Debug/shared.lib' AIServer C:\AztreX_v1453_Src\src\AIServer\LINK 1
Error C4996 'WSASocketA': Use WSASocketW() instead or define _WINSOCK_DEPRECATED_NO_WARNINGS to disable deprecated API warnings shared c:\aztrex_v1453_src\src\shared\socketopswin32.cpp 9
Error C4996 'gethostbyname': Use getaddrinfo() or GetAddrInfoW() instead or define _WINSOCK_DEPRECATED_NO_WARNINGS to disable deprecated API warnings shared c:\aztrex_v1453_src\src\shared\socket.cpp 22
Error C4996 'inet_ntoa': Use inet_ntop() or InetNtop() instead or define _WINSOCK_DEPRECATED_NO_WARNINGS to disable deprecated API warnings shared c:\aztrex_v1453_src\src\shared\socket.cpp 90
Error LNK1104 cannot open file 'C:\AztreX_v1453_Src\src\../bin/Debug/shared.lib' LogInServer C:\AztreX_v1453_Src\src\LogInServer\LINK 1
Error LNK1104 cannot open file 'C:\AztreX_v1453_Src\src\../bin/Debug/shared.lib' GameServer C:\AztreX_v1453_Src\src\GameServer\LINK 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
-- mesaja ek olarak --

Error LNK1104 cannot open file 'C:\AztreX_v1453_Src\src\../bin/Debug/shared.lib' AIServer C:\AztreX_v1453_Src\src\AIServer\LINK 1
Error C4996 'WSASocketA': Use WSASocketW() instead or define _WINSOCK_DEPRECATED_NO_WARNINGS to disable deprecated API warnings shared c:\aztrex_v1453_src\src\shared\socketopswin32.cpp 9
Error C4996 'gethostbyname': Use getaddrinfo() or GetAddrInfoW() instead or define _WINSOCK_DEPRECATED_NO_WARNINGS to disable deprecated API warnings shared c:\aztrex_v1453_src\src\shared\socket.cpp 22
Error C4996 'inet_ntoa': Use inet_ntop() or InetNtop() instead or define _WINSOCK_DEPRECATED_NO_WARNINGS to disable deprecated API warnings shared c:\aztrex_v1453_src\src\shared\socket.cpp 90
Error LNK1104 cannot open file 'C:\AztreX_v1453_Src\src\../bin/Debug/shared.lib' LogInServer C:\AztreX_v1453_Src\src\LogInServer\LINK 1
Error LNK1104 cannot open file 'C:\AztreX_v1453_Src\src\../bin/Debug/shared.lib' GameServer C:\AztreX_v1453_Src\src\GameServer\LINK 1

Ben SRC'leri hatasız derleyebilmek için Visual Studio Ultimate 2012 indirdim. Çünkü 2015 ile açınca bazı uyum sorunları meydana geliyor. Ben de birçok hatayla karşılaşmıştım. O yüzden Visual Studio Ultimate 2012 indirdim ve hataları artık almadım. Bunu kullanmak probleminizi çözecek diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
-- mesaja ek olarak --

Projelerin üstüne tek tek sağ tıklayıp Properties'dan Platform Toolset'i VS2012'ye göre ayarlamayı dene birde.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...