Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
IMOTEB

21xx oto mesaj

Önerilen Mesajlar

sa arkadaşlar oyuna girdiğimde 2 tane oto mesaj geliyor onları nasıl iptal etmem gerekir ve carakter oyuna girdiğinde direk clanda gözüküyorum kırmızı R işareti olarak çıkıyor nasıl düzeltmem gerekli yardımcı olursanız sevinirim birde sağ üstten pointer 106 olarak çıkıyor onuda 0 olarak çıkması master kapalı halde ve ayrıca sen acık ama sent kapalı olarak olmasını gibi soreunlarım var şimdilik umarım suanlık fazla olmamısımdır

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
sa arkadaşlar oyuna girdiğimde 2 tane oto mesaj geliyor onları nasıl iptal etmem gerekir ve carakter oyuna girdiğinde direk clanda gözüküyorum kırmızı R işareti olarak çıkıyor nasıl düzeltmem gerekli yardımcı olursanız sevinirim birde sağ üstten pointer 106 olarak çıkıyor onuda 0 olarak çıkması master kapalı halde ve ayrıca sen acık ama sent kapalı olarak olmasını gibi soreunlarım var şimdilik umarım suanlık fazla olmamısımdır

Dostum selam

1- Oyuna gırdıgınde sol tarafta pm lerın orada gelen mesaj ıse sourceden arama yaparak yazan mesajın ısmını aratırsan oradan bulup kaldırabılırsınız
2- 106 cıkan poıntler skill poıntlerden mı bahsedıyorsun eger öyle ıse create new char dan kontrol edebılırsın yada userdata dan o stunun default ayarına bakabılırsın
3-altta yazdıkların cok acıklayıcı olmamıs madde madde yazarsan yardımcı olur herkes

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Dostum selam

1- Oyuna gırdıgınde sol tarafta pm lerın orada gelen mesaj ıse sourceden arama yaparak yazan mesajın ısmını aratırsan oradan bulup kaldırabılırsınız
2- 106 cıkan poıntler skill poıntlerden mı bahsedıyorsun eger öyle ıse create new char dan kontrol edebılırsın yada userdata dan o stunun default ayarına bakabılırsın
3-altta yazdıkların cok acıklayıcı olmamıs madde madde yazarsan yardımcı olur herkes

Source'den arama nasıl yapabiliriz ? ben bulamadım ya ne demek o : )

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Source içerisinde CTRL + F olarak arama yapabılırsın dostum.

indirdiğim db ve dosyalarının source'si paylaşılmamış sanırım daha öyle yazıyorlardı .. source olmadan hiçbirşey yapamayacağız yani

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

biraz post kasmak lazım
-- mesaja ek olarak --
ben haala sourceleri nasıl db mize ekleyeceğiz çözemedim ..
-- mesaja ek olarak --
20xx Clientte gameserver PET_STOMACH hatası veriyor arkadaşın biri çözüm söylemiş ama neyi nereye yazıcam onu da bulamadım be

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...